Chelsea – Manchester United gdzie oglądać? Stream online za darmo i transmisja (Premier League)

Niewątpliwie, w jednym z najbardziej ciekawiej zapowiadających się spotkań tego piłkarskiego weekendu, dojdzie do konfrontacji Chelsea – Manchester United. Gdzie oglądać stream online za darmo? Na jakim kanale transmisja telewizyjna i o której mecz?

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać mecz Chelsea – Manchester United? Stream online za darmo

Zacznijmy od tego, że transmisja meczu Chelsea – Manchester United dostępna będzie na płatnej platformie Viaplay. Niestety, ale Chelsea – Manchester United transmisja nie zostanie pokazana przez żadną ze stacji telewizyjnych. Początek meczu już 22 października o godzinie 18:30.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Co za tym też idzie, nie będzie można oglądać Chelsea – Manchester United stream online za darmo. Przynajmniej jeżeli chodzi o legalne źródło. Raz, że Viaplay jest płatny, a dwa, mecz nie będzie dostępny na żadnym innym kanale ani też platformie internetowej.

chelsea mancheter united gdzie oglądać

Z meczu Chelsea – Manchester United transmisja zapowiada się niezwykle interesująco. Nie tylko ze względu na to, że to odpowiednio 4 i 5 drużyna Premier League. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, że warto oglądać to spotkanie jest fakt, że Chelsea nie przegrała od siedmiu, a Manchester United od pięciu spotkań, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Mało tego, cztery ostatnie bezpośrednie konfrontacje Chelsea z Manchesterem United kończyły się remisami. Czy tym razem znajdzie się zwycięzca, który zainkasuje komplet oczek na Stamford Bridge? Liczymy na porywające widowisko!