Chelsea – Manchester United typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (22.10.2022)

Przed nami wielki hit sobotniego pasma gier Premier League, którego potencjalny zwycięzca wcale nie jest tak oczywistu. Chelsea – Manchester United typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać?

Chelsea – Manchester United (22.10.2022)

Bez względu na to, w jakiej formie są obie drużyny, bezpośrednie starcia pomiędzy Chelsea – Manchester United zawsze wywołują ogromne emocje. Nie inaczej będzie także w najbliższą sobotę. Czerwone Diabły przyjadą na Stamford Bridge napędzone dość łatwym zwycięstwem nad Tottenhamem. Chyba tylko najwierniejsi fani ekipy z czerwonej części Manchesteru wierzyli w tak korzystny przebieg zmagań z podopiecznymi Antonio Conte. Rezultat tego spotkania rozbudził bez wątpienia ich apetyty. Czy podczas batalii w zachodniej części angielskiej stolicy można zatem liczyć na powtórkę tego scenariusza?

chelsea-manchester-united-typy

Gdyby wziąć pod uwagę rozstrzygnięcie ostatniego starcia z udziałem Chelsea, to zdecydowanie tak. Pamiętajmy jednak, że mecz jest meczowi nierówny. Tym bardziej, gdy po drugiej stronie boiska melduje się tak utytułowany zespół. To zawsze wyzwala w drużynie dodatkową energię. Miejmy tylko nadzieję, że zostanie ona spożytkowana w najlepszy z możliwych sposobów tj. aspekcie stricte sportowym. Prawdziwych piłkarskich spektakli mamy bowiem ostatnio jak na lekarstwo.

Chelsea – Manchester United wyniki bezpośrednich meczy

  • Manchester United – Chelsea 1:1
  • Chelsea – Manchester United 1:1
  • Chelsea – Manchester United 0:0
  • Manchester United – Chelsea 0:0
  • Manchester United – Chelsea 1:3

Na przestrzeni paru ostatnich spotkań pomiędzy The Blues a United bardzo ciężko było wyłonić zwycięzcę. Obie drużyny wielokrotnie dzieliły się punktami. Niewykluczone, że podobnie będzie także i tym razem.

Chelsea – Manchester United typy bukmacherskie

Sąsiedztwo w ligowej tabeli dodaje tej rywalizacji dodatkowego smaczku. Niemal pewne jest, że jej zwycięzca wyraźnie zbliży się do ligowego podium. Co prawda na tym etapie sezonu znaczy to stosunkowo niewiele, ale im mniejsza strata do czołówki, tym lepiej. Zarówno londynćzycy jak i podopieczni Erika ten Haga powinni dążyć do zdobycia przynajmniej jednego trafienia, dlatego też nasze Chelsea – Manchester United typy dotyczą właśnie takiego przebiegu zdarzeń.

Gospodarze mogą próbować znaleźć drogę do siatki rywali poprzez jeden ze stałych fragmentów gry, a konkretniej w trakcie wykonywania rzutu rożnego. Statystycznie egzekwują oni ich blisko sześć w przeliczeniu na jedno spotkanie. Zdobycie gola w wyniku jednego z nich nie byłoby jakąś wielką sensacją.

Chelsea – Manchester United kursy bukmacherskie

Mimo iż obydwie ekipy prezentują ostatnio dość porównywalną formę, to zdaniem bukmacherów podopieczni Grahama Pottera mają nieco większe szanse na końcowy triumf. Ma to oczywiście swoje odzwierciedlenie w kursach, jakie tym razem zdecydowali się wystawić:

Wygrana Chelsea – 2.15

Remis – 3.60

Wygrana Manchesteru United – 3.40

Chelsea – Manchester United gdzie oglądać?

Co do zasady wszystkie spotkania angielskiej Premier League można aktualnie śledzić na Viaplay. Podobnie będzie rzecz jasna także z omawianym starciem na Stamford Bridge. Chelsea – Manchester United transmisja będzie więc dostępna dla każdego posiadającego wykupioną subskrypcje na tej norweskiej platformie streamingowej. Jej początek zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 22 października bieżącego roku.

Fanów piłki nożnej w nieco mniej elitarnym wydaniu zachęcamy do rzucenia okiem na tekst opisujący najbliższe starcie pomiędzy Odrą Opole a Ruchem Chorzów.