Chojniczanka – Resovia typy, kursy oraz zakłady, gdzie oglądać spotkanie na żywo? (Fortuna 1. liga, 14.10)

Rozkręciły nam się zmagania na zapleczu PKO Ekstraklasy. To już 14. kolejka rywalizacji w ramach Fortuna 1. ligi. Tym razem odpowiemy na pytanie Chojniczanka – Resovia gdzie obejrzeć.

Chojniczanka – Resovia typy, które musisz poznać

Do tej pory ekipy z Chojnic i Rzeszowa prezentowały zbliżony poziom sportowy, o czym świadczy choćby sytuacja w ligowej tabeli. Warto wziąć to pod uwagę, analizując Chojniczanka – Resovia kursy. Jednocześnie polecamy uwzględnienie naszych przewidywań.

Resovia pokona Chojniczankę?

Niewątpliwie warto przestudiować nasze Chojniczanka – Resovia typy. Zanim szerzej omówimy te przewidywania, musimy oczywiście zerknąć do tabeli Fortuna 1. ligi. Jak do tej pory sprawowały się ekipy z Chojnic oraz Rzeszowa?

Chojniczanka - Resovia typy

Chojniczanka Chojnice ma na swoim koncie 14 punktów. Dotychczas trzykrotnie wygrywała, pięć razy dzieliła się punktami z rywalami, a poza tym pięciokrotnie opuszczała boisko bez zdobyczy. Aktualnie chojnicki zespół znajduje się w tabeli na trzynastej lokacie.

Piętnastą siłą pierwszoligowych zmagań jest natomiast Resovia. Rzeszowski team w trzynastu meczach zgromadził 12 “oczek”. Dwa zwycięstwa, sześć remisów, a także pięć porażek – to dorobek zespołu ze stolicy Podkarpacia.

W zeszłej kolejce Chojniczanka musiała przełknąć gorycz porażki. Ta ekipa przegrała wyjazdowy mecz z drużyną Sandecji Nowy Sącz 1:2. Resovia ma natomiast za sobą remis 1:1 z zespołem Ruchu Chorzów.

Jakim wynikiem zakończy się mecz Chojniczanka – Resovia? Uważamy, że triumf odnotują goście. To dlatego, że rzeszowscy piłkarze odnosili zwycięstwa w trzech z poprzednich pięciu meczów. Na pewno znajdują się na fali, bo już od dłuższego czasu nie przegrali.

Forma Chojniczanki jest natomiast falująca. Dostrzegamy jednak, że – podobnie jak Resovia – w pięciu poprzednich spotkaniach notowała co najmniej jednego gola. Stąd też Chojniczanka – Resovia typy, że obie drużyny zdobędą bramkę.

Bezpośrednie mecze Chojniczanka – Resovia

W ostatnich latach nie dochodziło do bezpośrednich pojedynków tych dwóch ekip. Właśnie dlatego nie znają się one zbyt dobrze.

Gdzie oglądać mecz w Chojnicach?

Prowadzona będzie wyłącznie internetowa Chojniczanka – Resovia transmisja. Znajdziesz ją na fortuna1liga.statscore.com.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Termin meczu Chojniczanka – Resovia

Spotkanie zaplanowano na 14 października 2022 roku. Początek o 18:00.