Chojniczanka – Wisła Kraków typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (Fortuna 1. liga, 30.09)

Dzieje się w rozgrywkach Fortuna 1. ligi! Tym razem zaprezentujemy interesujące Chojniczanka – Wisła Kraków typy. Na co warto zwrócić uwagę w kontekście tego pojedynku?

Chojniczanka – Wisła Kraków typy na pojedynek w ramach Fortuna 1. ligi

Starcie w Chojnicach z pewnością dostarczy nam niemałych emocji. Przed tym pojedynkiem przeanalizowaliśmy oczywiście Chojniczanka – Wisła Kraków kursy. Co przykuło naszą uwagę?

Chojniczanka nie da rady Wiśle?

Obie drużyny ostatnimi czasy nie radzą sobie zbyt dobrze. Wisła Kraków znalazła się w sporym dołku. Ta drużyna w czterech poprzednich spotkaniach nie odniosła ani jednego triumfu! Trzy mecze “Biała Gwiazda” przegrała, a jeden zremisowała.

Chojniczanka - Wisła Kraków typy

Chojniczanka Chojnice natomiast ma nieco lepszy bilans, jeśli chodzi o ostatnie cztery mecze w ramach Fortuna 1. ligi. Chojniczanie raz wygrali, dwukrotnie remisowali, a poza tym ponieśli jedną porażkę.

Jeżeli chodzi o ligową tabelę, to Wisła Kraków jest obecnie siódmym zespołem w tym zestawieniu. Chojniczanka Chojnice natomiast zajmuje czternastą lokatę. Na koncie “Białej Gwiazdy” widnieje 17 punktów (5-2-4), a Chojniczanka ma 11 “oczek” (2-5-4).

Za moment przedstawimy informacje na temat tego Chojniczanka – Wisła Kraków gdzie obejrzeć. Najpierw jednak chcielibyśmy odnieść się do naszych przewidywań dotyczących tego spotkania. Przeczuwamy, że chojniczanie odnotują porażkę. Wisła jest wyżej notowanym zespołem w tabeli i jeżeli gdzieś ma się przełamać, to uważamy, że właśnie w Chojnicach.

Poza tym podsuwamy wam Chojniczanka – Wisła Kraków typy, że oba zespoły będą zdobywać bramki. Gole z obu stron padały aż w czterech z ostatnich pięciu spotkań ligowych zarówno ekipy z Chojnic, jak i Krakowa.

Bezpośrednie mecze Chojniczanka – Wisła Kraków

  • Chojniczanka – Wisła Kraków 1:2
  • Wisła Kraków – Chojniczanka 1:3

W ostatnich latach nie dochodziło do konfrontacji z udziałem tych dwóch drużyn. Po raz ostatni spotkały się one 27 września 2016 roku. Wówczas Wisła pokonała Chojniczankę 2:1.

Gdzie oglądać mecz Chojniczanki z Wisłą?

Oczywiście prowadzona będzie Chojniczanka – Wisła Kraków transmisja. To spotkanie obejrzysz na Polsacie Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Kiedy dojdzie do spotkania Chojniczanki z Wisłą?

Pojedynek przewidziany został na 30 września 2022 roku. Początek meczu Chojniczanka – Wisła o 20:30.