Cracovia – Lech typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać (23.10.2022)

Na obiekt przy Kałuży przybywa tym razem aktualny mistrz Polski. Jakie Cracovia – Lech typy są w takiej sytuacji warte największej uwagi? Sprawdźcie to sami.

Cracovia – Lech Poznań (23.10.2022)

Wspólny mianownik pomiędzy Pasami a zespołem ze stolicy województwa wielkopolskiego? Fakt odpadnięcia z Fortuna Pucharu Polski. Cracovię poza burtę tych rozgrywek wyrzuciła pierwszoligowa Resovia, natomiast Lech musiał uznać wyższość wrocławskiego Śląska. Można więc rzec, że teraz obydwie ekipy będą mogły w pełni skupić się na zmaganiach ligowych. O ile w przypadku Cracovii jest to nawet celna uwaga, o tyle Kolejorz zawsze walczy przecież o najwyższe cele. Brak tej drużyny w 1/8 finału krajowego pucharu jest więc bez wątpienia sporym zawodem dla wszystkich osób blisko związanych z Dumą Wielkopolski.

cracovia-lech-typy

Rozczarowanie i gorycz z serc kibiców Lecha może błyskawicznie się ulotnić. Wystarczy “tylko” zwyciężyć w interesującym starciu na obiekcie im. Józefa Piłsudskiego. Prawdopodobieństwo takiego scenariusza jest całkiem spore, lecz jednocześnie warto pamiętać, że wygrane nie przychodziły ostatnio aktualnym mistrzom kraju zbyt łatwo. Zapowiada się więc całkiem wyrównany pojedynek, w którym o końcowym sukcesie mogą zadecydować malutkie niuanse.

Cracovia – Lech wyniki bezpośrednich meczy

  • Cracovia – Lech 3:3
  • Lech – Cracovia 2:0
  • Cracovia – Lech 2:1
  • Lech – Cracovia 1:1
  • Cracovia – Lech 1:2

Jak przystało na mecz przyjaźni, poprzednia bezpośrednia potyczka pomiędzy Cracovią a Kolejorzem zakończyła się podziałem punktów. Tym razem o powtórzenie podobnego scenariusza może być nieco trudniej. Poznaniacy mimo wszystko prezentują bowiem dużo lepszą formę, choć sytuacja w tabeli raczej na to nie wskazuje. Jeśli Pasy wygrałyby tę potyczkę, to bylibyśmy wyjątkowo zaskoczeni.

Cracovia – Lech typy bukmacherskie

Nie mamy jakoś przekonania co do tego, jakoby Lech miał dominować w tym meczu przez pełne 90. minut. Maksymalnie ich przewaga nad krakowianami ograniczy się do pierwszej bądź drugiej połowy zmagań. Jednocześnie uważamy, że są pewne Cracovia – Lech typy, których pozytywne rozstrzygnięcie wydaje się niemal pewne. Mowa tu konkretnie o zakładzie dotyczącym rzutów rożnych.

Statystyki nie kłamią. Obie ekipy dośrodkowują piłkę w pole karne stosunkowo często. Co prawda te stałe fragmenty gry nie są zwykle jakimś wielkim zagrożeniem dla bramkarzy drużyn przeciwnych, aczkolwiek ich ilość była do tej pory całkiem spora. Oby więc tendencję tą udało się podtrzymać.

Cracovia – Lech kursy bukmacherskie

Wygrana Cracovii – 3.10

Remis – 3.40

Wygrana Lecha – 2.30

Bukmacherzy nieco bardziej wierzą oczywiście w trium podopiecznych Johna van den Broma, jednak różnice kursowe są dużo mniejsze, niż początkowo oczekiwaliśmy. Czy można zatem liczyć na małą niespodziankę? Ależ oczywiście! Pamiętajmy, że mówimy o PKO Ekstraklasie. Tu wszystko jest możliwe.

Cracovia – Lech gdzie oglądać?

Ze spotkania Cracovia – Lech transmisja będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra.

Niedzielne popołudnie to nie tylko spore emocje na polskich boiskach. Wielu fanów La Liga także powinno być zadowolonych, gdyż na Camp Nou dojdzie do potyczki Barcelony z Athleticiem Bilbao.