FC Barcelona – Espanyol typy, kursy i zapowiedź (31.12.2022)

W niniejszym materiale zaprezentowaliśmy atrakcyjne FC Barcelona – Espanyol typy. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę przed tą konfrontacją?

FC Barcelona – Espanyol typy i przewidywania

Mecz FC Barcelona – Espanyol będzie pojedynkiem w ramach 15. kolejki najwyższej hiszpańskiej klasy rozgrywkowej. Spotkanie przewidziano na 31 grudnia 2022 roku. Początek zmagań nastąpi o godzinie 14:00. Emocji zabraknąć nie powinno!

FC Barcelona - Espanyol typy

Tradycyjnie pragniemy szerzej omówić nasze FC Barcelona – Espanyol typy. Nim jednak to uczynimy, musimy zerknąć na sytuację w tabeli. Aktualnie “Duma Katalonii” otwiera zestawienie La Ligi. Na koncie tego zespołu widnieje 37 punktów. Na ten dorobek złożyło się 12 wygranych, remis, a także porażka.

Jeżeli chodzi natomiast o Espanyol, to ta ekipa jest szesnastą siłą La Ligi. Na jej koncie pojawiło się 12 “oczek”. To efekt dwóch triumfów, sześciu remisów, a także sześciu porażek.

Przeczuwamy, że w spotkaniu, które odbędzie się 31 grudnia, triumf odnotuje “Duma Katalonii”. To dlatego, że ta drużyna wygrała dwa z poprzednich trzech pojedynków z Espanyolem. Poza tym przewidujemy, że pierwsza połowa zakończy się remisem – Espanyol zremisował pierwszą połowę w siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych.

Początkowo wszystko wskazywało na to, że w tym spotkaniu niestety nie zagra Robert Lewandowski. Polak miał pauzować za czerwoną kartkę. Ostatecznie karę zawieszono, więc „Lewy” wybiegnie na murawę.

FC Barcelona – Espanyol ostatnie wyniki

FC Barcelona w poprzednich meczach notowała wygraną za wygraną. Espanyol natomiast zaliczał zarówno wzloty, jak i upadki.

Ostatnie mecze FC Barcelony

  • Osasuna – FC Barcelona 1:2
  • FC Barcelona – Almeria 2:0
  • Pilzno – FC Barcelona 2:4

Ostatnie mecze Espanyolu

  • Atl. Paso – Espanyol 0:1
  • Espanyol – KV Mechelen 1:1
  • Espanyol – Torino 0:1

FC Barcelona – Espanyol bezpośrednie mecze

Do poprzedniego starcia tych dwóch ekip doszło 13 lutego 2022 roku. Wtedy zwycięzca nie został wyłoniony – padł remis 2:2.

  • Espanyol – FC Barcelona 2:2
  • FC Barcelona – Espanyol 1:0
  • FC Barcelona – Espanyol 1:0

Wcześniej dwukrotnie skromne triumfy notowała “Duma Katalonii”. 20 listopada 2021 roku i 8 lipca 2020 roku zespół FC Barcelony wygrywał 1:0.

FC Barcelona – Espanyol kursy bukmacherskie

Analizując FC Barcelona – Espanyol typy, warto wziąć również pod uwagę przeczucia bukmacherów. Oni w roli faworyta stawiają zespół “Dumy Katalonii”.

Gdzie oglądać FC Barcelona – Espanyol? Transmisja

Pojedynek FC Barcelona – Espanyol odbędzie się 31 grudnia 2022 roku. O której FC Barcelona – Espanyol początek meczu? Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o 14:00.

Transmisję z tej konfrontacji będzie można śledzić na Canal+ Sport i Canal+ online.