Francja – Austria typy, zakłady, kursy, transmisja, gdzie oglądać mecz? (Liga Narodów, 22.09.2022)

Gdyby ktoś powiedział nam kilkanaście tygodni temu, że podopieczni Didiera Deschampsa będą walczyć o utrzymanie w dywizji A, to popukalibyśmy się w głowę. Życie potrafi jednak tworzyć bardzo zaskakujące scenariusze. To właśnie przykład jednego z nich. Czy wynik starcia z Das Team pozbawi aktualnych mistrzów świata zupełnych szans na dalszą grę w futbolowej elicie Ligi Narodów? Francja – Austria typy, zakłady, kursy, transmisja.

Francja – Austria typy warte uwagi

Brak Wam pomysłu na ciekawe Francja – Austria typy? Zawsze możecie skorzystać z kilku naszych świeżutkich propozycji. Oto i one:

Pozory mylą

Osoby niezbyt zorientowane w realiach reprezentacyjnych mogłyby stwierdzić z pełnym przekonaniem, że Francuzi są murowanymi kandydatami do zgarnięcia kompletu oczek w tym meczu. Wszak przecież to aktualni mistrzowie świata i jednocześnie zespół niesamowicie naszpikowany wielkimi piłkarskimi gwiazdami. Kilka ich ostatnich występów pokazało jednak dobitnie, że coś w tej bardzo dobrze naoliwionej maszynie zaczyna szwankować.

Mimo wszystko zakładanie się z bukmacherem o porażkę Les Bleus byłoby rzecz jasna zachowaniem wyjątkowo nierozsądnym. Dużo pewniej przedstawia się opcja związana z liczbą bramek, jakie zobaczą w ten czwartkowy wieczór widzowie zgromadzeni na legendarnym Stade de France.

francja-austria-typy

Król strzelców Serie A w barwach Bolonii. Z takim mianem na przerwę reprezentacyjną udał się Marko Arnautovic. Austriak z serbskim paszportem jest w tym momencie w naprawdę znakomitej formie i to właśnie z jego strony będzie zapewne płynęło największe zagrożenie bramki strzeżonej przez golkipera Francuzów.

Kto będzie natomiast największą bronią Les Tricolores? Oczywiście Kylian Mbappe. Zawirowania wokół praw do jego wizerunku i powstałej w związku z tym afery z pewnością nie pomagają, jednak tak czy siak piłkarskiej jakości odmówić mu nie można.

Bezpośrednie mecze Francja – Austria

  • Austria – Francja 1:1
  • Francja – Austria 3:1
  • Austria – Francja 3:1

Jak widać chociażby po krótkiej historii paru poprzednich starć pomiędzy obiema reprezentacjami, rywalizacja ta nie miała raczej dotychczas wyraźnego faworyta. Ciężko powiedzieć również, kto ma większe szanse na wygranie najbliższego pojedynku. Rozum podpowiada co prawda Trójkolorowych, lecz jak pokazała przeszłość, niczego nie można być pewnym w 100%.

Kiedy spotkanie Francja – Austria? O której?

Pierwszy gwizdek omawianej potyczki powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 20:45 w dniu 22 września bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć Francja – Austria?

Z meczu Francja – Austria transmisja będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Premium 2.

Zainteresowanych zapraszamy także do rzucenia okiem na tekst odnoszący się do starcia Biało-czerwonych z reprezentacją Holandii. Powinno dziać się tam całkiem sporo.