Górnik Zabrze – Widzew typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (28.10.2022)

Najwyższa pora na kolejne emocje w ramach PKO Ekstraklasy. To już 15. kolejka zmagań, a my przedstawiamy Górnik Zabrze – Widzew typy.

Górnik Zabrze – Widzew Łódź (28.10.2022)

Starcie Górnik Zabrze – Widzew Łódź będzie meczem w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy. Jakim rezultatem zakończy się to spotkanie? Uważamy, że większe szanse na triumf mają zabrzanie, ale szerzej na ten temat za moment.

Górnik Zabrze - Widzew typy

Póki co musimy odnieść się do sytuacji w ligowej tabeli. Aktualnie Widzew Łódź jest wiceliderem zestawienia PKO Ekstraklasy. Ta drużyna zapisała na swoim koncie osiem zwycięstw, dwa remisy, a poza tym czterokrotnie wygrywała. W sumie zdobyła 26 punktów, co należy uznać za dobry rezultat.

Górnik Zabrze nie może pochwalić się takimi wynikami. Na razie ta ekipa zapisała na swoim koncie 14 punktów, notując trzy zwycięstwa, pięć remisów oraz pięć porażek. “Trójkolorowi” w ligowej tabeli zajmują dopiero czternaste miejsce. Nie jest to z pewnością wynik, który zadowala fanów tego klubu.

Ostatnio Widzew wygrał trzy mecze z rzędu. Górnik natomiast nie poczuł smaku zwycięstwa w poprzednich czterech spotkaniach. Wydaje się, że to moment, który może przynieść przełamanie drużynie z Zabrza.

Górnik Zabrze – Widzew wyniki bezpośrednich meczów

  • Górnik Zabrze – Widzew 3:2
  • Widzew – Górnik Zabrze 0:3
  • Górnik Zabrze – Widzew 3:1
  • Widzew – Górnik Zabrze 1:1
  • Widzew – Górnik Zabrze 2:0

Górnik Zabrze – Widzew typy bukmacherskie

Trzy ostatnie mecze tych dwóch ekip kończyły się triumfem zabrzan. Właśnie stąd nasze Górnik Zabrze – Widzew typy, że również tym razem zwyciężą “Trójkolorowi”. Historia pokazuje, że Górnik ma receptę na tego rywala, a – jak powszechnie wiadomo – historia lubi zataczać koło.

Przeczuwamy poza tym, że w tym meczu nie będzie goli z obu stron. Taka sytuacja miała miejsce aż w czterech z poprzednich pięciu meczów Widzewa, ale i w ostatnim spotkaniu Górnika.

Górnik Zabrze – Widzew kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nieco większe szanse na triumf przypisują Górnikowi Zabrze. Należy się jednak spodziewać, że rywal tanio skóry nie sprzeda.

  • Wygrana Górnika Zabrze: 2,45
  • Remis: 3,35
  • Wygrana Widzewa: 3,20

Górnik Zabrze – Widzew gdzie oglądać?

Mecz Górnika z Widzewem odbędzie się 28 października 2022 roku o 20:30. Górnik Zabrze – Widzew transmisja pojawi się m.in. na Canal+ Sport i Canal+ online.

Sprawdź też typy na mecz w Białymstoku.