Hiszpania – Niemcy typy, kursy, zakłady bukmacherskie (27.11.2022)

Sprawdź nasze Hiszpania – Niemcy typy. To hitowie starcie fazy grupowej, dzięki któremu czeka nas, miejmy nadzieję emocjonujący wieczór. Hiszpanie będą chcieli wygrać drugi mecz, a Niemcy poszukać pierwszych punktów w fazie grupowej Mistrzostw Świata 2022.

Hiszpania – Niemcy typy bukmacherskie (27.11.2022)

Takie pojedynki, jak te zawsze rozbudzają emocje. W końcu spotykają się jedne z najbardziej utytułowanych drużyn na Starym Kontynencie, a więc Hiszpanie i Niemcy. Obie reprezentacje jeszcze przed Mundialem 2022 typowane były jako murowani faworyci rywalizacji w Grupie E. Jednak podczas Mistrzostw Świata 2022 sytuacja uległa delikatnej, by nie powiedzieć mocnej zmianie.

 

Hiszpania - Niemcy typy

Hiszpanie potwierdzili swoją klasę, pokonując aż 7:0 Kostarykę. Abstrahując od siły rywala, należy docenić tak okazałe zwycięstwo, bowiem historia pokazuje, że rzadko która reprezentacja wygrywa w takich rozmiarach na Mistrzostwach Świata. Niemcy z kolei dobrze rozpoczęli z Japonią, prowadząc 1:0. Trafili nawet 2:0, ale wideoweryfikacja pokazała spalonego. Do przerwy Niemcy prowadzili 1:0, ale ostatni kwadrans meczu przyniósł dwa gole Japonii i to Kraj Kwitnącej Wiśni niespodziewanie zainkasował trzy punkty.

Niemcy są więc postawieni w trudnej sytuacji. Jedno jest pewne – nie mogą przegrać z Hiszpanami, a muszą wręcz wygrać. Czy rozbudzona wygraną 7:0 Hiszpania pozwoli urwać sobie punkty? Spoglądając w historię bezpośredniej rywalizacji widać, że może być o to Niemcom ciężko.

Zwłaszcza, że w ostatnim bezpośrednim pojedynku, Hiszpania – Niemcy, rozegranym w 2020 roku w ramach Ligi Narodów, Hiszpanie rozgromili Niemców aż 6:0. Mało tego, La Furia Roja nie przegrała z Niemcami od trzech ostatnich meczów, remisując w tym czasie dwa razy. Uważamy, że tym razem też nie przegra. Stawiamy na Hiszpania – Niemcy zakłady bukmacherskie podwójna szansa na wygraną Hiszpanów bądź remis w tym meczu.

Spodziewamy się też, że przy ofensywnym nastawieniu obu ekip, w meczu zobaczymy przynajmniej 3 bramki. Taka sytuacja miała miejsce zarówno w 3 z 4 ostatnich spotkań Hiszpanów, jak i Niemców, co uważamy za dość wymowną statystykę, że i tym razem warto zaryzykować takie zakłady.

Niemniej jednak, szykuje nam się piorunujące widowisko. Starcia Hiszpanów i Niemców, czyli drużyn napakowanych w ofensywną siłę, zawsze są tego gwarantem. Nawet, jeśli Niemcy w pierwszym meczu zagrali nieskutecznie, to nie należy zapominać o klasie naszych zachodnich sąsiadów. Hiszpanie już pokazali co potrafią i zapewne znów będą chcieli udowodnić, że młoda drużyna Luisa Enrique jest gotowa walczyć o Mistrzostwo Świata, w co wielu przed Mundialem 2022 wątpiło.

Bezpośrednie mecze Hiszpania – Niemcy

  • Hiszpania – Niemcy 6:0
  • Niemcy – Hiszpania 1:1
  • Niemcy – Hiszpania 1:1

Trzy ostatnie mecze i ani jednego zwycięstwa reprezentacji Niemiec, w tym bolesna porażka 0:6 w ostatnim spotkaniu z Hiszpanią.

Hiszpania – Niemcy kursy

  • Hiszpania – 2.35
  • Remis – 4.40
  • Niemcy – 7.50

Bukmacherzy absolutnie nie wierzą w triumf Niemców. Małe szanse daje się też na remis. Faworytem są Hiszpanie i to zdecydowanym. Zakłady mają na uwadzę pierwszą kolejkę MŚ 2022 i to determinuje ich kursy.

Obstaw tutaj

Gdzie postawić na Hiszpania – Niemcy zakłady bukmacherskie?

Jeżeli chcesz wykorzystać najlepsze na Hiszpania – Niemcy kursy bukmacherskie, to zakłady możesz postawić po kliknięciu w jedną z wybranych stron:

  1. STS 
  2. Fortuna 
  3. Superbet 
  4. Betclic 

Kiedy mecz Hiszpania – Niemcy: o której godzinie początek meczu?

27 listopada 2022 roku (niedziela), o godzinie 20:00. Hiszpania – Niemcy będzie ostatnim meczem dnia.

Gdzie oglądać Hiszpania – Niemcy? Transmisja spotkania

TVP 1 oraz TVP Sport. Jeżeli chcesz postawić zakłady, sprawdź na wstępie na mecz Hiszpania – Niemcy typy bukmacherskie i nasze analizy.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Obstawiaj także inne mecze Mundialu 2022. Typowanie znajdziesz poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z analizami naszych ekspertów po kliknięciu w wybrany mecz MŚ 2022.