Hiszpania – Szwajcaria typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (Liga Narodów, 24.09.2022)

Aktualny lider grupy drugiej kontra ostatnia drużyna w stawce. Jaki scenariusz będzie miała ta rywalizacja? Czy gospodarze zdołają zgarnąć pełną pulę? Hiszpania – Szwajcaria gdzie obejrzeć, typy, kursy i zakłady?

Hiszpania – Szwajcaria typy na Ligę Narodów

Długa i wnikliwa analiza ofert bukmacherskich pozwoliła nam wyselekcjonować kilka ciekawych propozycji na niniejsze starcie. Oto Hiszpania – Szwajcaria typy:

Spore oczekiwania

Borje Iglesias jest w tej chwili drugim najlepszym strzelcem La Liga. Luis Enrique nie mógł więc przejść obojętnie obok imponującej dyspozycji napastnika Betisu Sewilla. Wielu zastanawia się, czy wychowanek Valencii nie zostanie przypadkiem rzucony na głęboką wodę, a jego premierowym występem w kadrze nie będzie właśnie starcie z popularnymi Helwetami.

Debiut w barwach reprezentacji narodowej w wieku 29 lat? Kibice piłkarscy kochają takie historie. Do pełni szczęścia brakowałoby chyba tylko i wyłącznie bramki w meczu Hiszpania – Szwajcaria. Kursy na takie zdarzenie są co prawda stosunkowo wysokie, jednak prawdopodobieństwo jego wystąpienia jest całkiem spore.

hiszpania-szwajcaria-typy

Znaczna większość zawodników La Furia Roja może pochwalić się w ostatnim czasie naprawdę zadowalającymi występami. Uważamy, że będzie to klucz do sukcesu, który pozwoli gospodarzom dominować przez cały czas trwania tego pojedynku. Oby Sergio Busquets i spółka zdołali udokumentować to trafieniami w każdej z połów sobotniej rywalizacji.

Bezpośrednie mecze Hiszpania – Szwajcaria

  • Szwacjaria – Hiszpania 0:1
  • Szwajcaria – Hiszpania 1:2
  • Szwajcaria – Hiszpania 1:1

Podczas trzech ostatnich bezpośrednich starć pomiędzy obiema reprezentacjami to Szwajcarzy występowali w charakterze gospodarze. Nie udało im się co prawda zanotować zwycięstwa w żadnym z tych meczów, jednak mimo to zostawili po sobie całkiem dobre wrażenie. O korzystny rezultat na obiekcie w Saragossie może być im jeszcze trudniej, ale przecież nie takie niespodzianki zdarzały się w profesjonalnym futbolu, czyż nie?

Kiedy spotkanie Hiszpania – Szwajcaria? O której?

Pierwszy gwizdek omawianej rywalizacji powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 20:45 w dniu 24 września bieżącego roku.

Hiszpania – Szwajcaria transmisja na żywo

Z meczu Hiszpania – Szwajcaria transmisja live będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Premium 1.

Fanów futbolu na najwyższym światowym poziomie zachęcamy także do rzucenia okiem na naszą analizę dotyczącą potyczki pomiędzy reprezentacjami Włoch oraz Anglii.