Holandia – Ekwador typy, kursy i zakłady na MŚ 2022 (25.11.2022)

Kiedy spotykają się dwie drużyny, które wygrały swoje pierwsze mecze na Mistrzostwach Świata 2022, to nie może być mowy o braku emocji. Sprawdź nasze na mecz Holandia – Ekwador typy bukmacherskie.

Holandia – Ekwador typy (25.11.2022)

Mundial 2022 wkracza w fazę drugiej kolejki, a to czas, kiedy możemy już więcej porozmawiać o obecnej formie poszczególnych reprezentacji. Holandia, jak i Ekwador wygrały swoje pierwsze mecze. To dodatkowo wzmacnia smak ciekawości przed bezpośednią rywalizacją tych reprezentacji.

Holandia - Ekwador typy

Kibice zastanawiają się, która z drużyn będzie nadal niepokonana, a może padnie remis? Ciekawostką jest niewątpliwie fakt, że zarówno Holendrzy, jak i Ekwadorczycy wygrali pierwsze mecze po 2:0. Holandia ograła Senegal, a Ekwador rozprawił się z Katarem. Uważamy, że cenniejsze było zwycięstwo Holendrów. Oranje wygrali na tle dobrze dysponowanego Senegalu, który pokazał, że nawet bez takiego żądła, jak Sadio Mane, wie jak grać w piłkę. Ekwador owszem pokonał Katar i nie można nic ujmować zwycięstwu, ale Katar był na boisku bardzo zagubiony i szczerze mówiąc, bardziej ten mecz przegrał, niż Ekwador wygrał.

Te mecze to jednak już historia, a teraz czas na konfrontację Holandia – Ekwador. Typy, które proponujemy to zwycięstwo Holendrów oraz poniżej 2.5 gola w całym meczu. Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, Oranje są w lepszej dyspozycji, a zespół dysponujący wieloma gwiazdami, mamy wrażenie, że jeszcze nie pokazał całego swojego potencjału. Na inaugurację Mundialu 2022 wygrał, a teraz chcąc dojść jak najdalej, będzie musiał się jeszcze rozkręcać z meczu na mecz. Pojedynek z Ekwadorem może być ku temu dobrą okazją. Zwłaszcza, że Oranje wygrali 1 z 2 bezpośrednich meczów przeciwko Ekwadorowi, nie przegrywając ani razu.

Dlaczego under 2.5 gola? To proste. W dwóch bezpośrednich pojedynkach ani razu nie padły więcej, niż dwie bramki. Także trzy ostatnie mecze Holendrów i aż osiem ostatnich pojedynków Ekwadorczyków kończyło się z bilansem bramkowym poniżej 2.5 gola.

Z pewnością oczy holenderskich kibiców będą zwrócone na Gakpo i Klaassena, którzy swoimi bramkami zapewnili Oranje zwycięstwo nad Senegalem. Dobrze zagrał także Memphis Depay, który pokazał, że brak ogrania w barwach Barcelony po transferze Roberta Lewandowskiego wcale nie przeszkodził, żeby wzniecić ogień po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Holendrzy mają wielu klasowych piłkarzy. Sami jesteśmy ciekawi, jak odpowie Ekwador. Valencia zdobył dwa gole w meczu z Ekwadorem, ale powtórzenie tej sztuki przeciwko Holendrom będzie niezwykle ciężkie. Linia defensywna dowodzona przez Virgila van Dijka jest ciężka do sforsowania.

Bezpośrednie mecze Holandia – Ekwador

  • Holandia – Ekwador 1:1
  • Holandia – Ekwador 1:0

Do tej pory byliśmy świadkami dwóch meczów Holandia – Ekwador. Raz wygrała Holandia, a raz padł remis. Uwagę zwraca, tak jak już zauważyliśmy, mała liczba bramek.

Holandia – Ekwador kursy

  • Wygrana Holendrów – 1.80
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Ekwadorczyków – 4.80

Jak widać, przed meczem Holandia – Ekwador kursy bukmacherskie faworyzują Oranje. I się z tym pełni zgadzamy. Bukmacherzy, szukając niespodzianki, bardziej postawiliby na remis, niż na zwycięstwo Ekwadoru. A Ty jak myślisz?

Obstaw tutaj

Gdzie postawić na Holandia – Ekwador zakłady bukmacherskie?

Chcąc obstawiać ten mecz, warto skorzystać z oferty wymienionych poniżej bukmacherów. Zapoznaj się ze szczegółami, klikając w wybraną nazwę bukmachera, posiadającego na Holandia – Ekwador zakłady bukmacherskie:

  1. STS 
  2. Fortuna 
  3. Superbet 
  4. Betclic 

Kiedy mecz Holandia – Ekwador: o której?

Mecz już w piątek, 25 listopada 2022 roku. Holandia – Ekwador rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gdzie oglądać Holandia – Ekwador? Transmisja

Transmisja będzie dostępna równolegle na TVP Sport, TVP 1, a dodatkowo stream online na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Wybierz, gdzie chcesz oglądać mecz Holandia – Ekwador.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Poznaj nasze inne typy na Mundial 2022, klikając w wybrany przez siebie mecz.