Jagiellonia – Cracovia typy, transmisja i zakłady

Przed nami pojedynek sąsiadów z tabeli PKO Ekstraklasy.

Rewelacyjne typy na spotkanie Jagiellonia Białystok – Cracovia (19.02.2022)

Koniecznie przeanalizujcie Jagiellonia – Cracovia typy, które dla was przygotowaliśmy.

jagiellonia cracovia typy

Zanosi się na zacięte widowisko

Cracovia jest obecnie dziewiątą siłą PKO Ekstraklasy. Dotychczas „Pasy” zapisały na swoim koncie 30 punktów. Na ten dorobek złożyło się osiem zwycięstw, sześć remisów i siedem porażek. Jagiellonia natomiast do tej pory uzyskała 27 „oczek”. Póki co białostoczanie siedmiokrotnie wygrywali, sześć razy dzielili się punktami i ośmiokrotnie schodzili z boiska pokonani. W tabeli zajmują miejsce dziesiąte.

Dlaczego przewidujemy, że ten mecz wygrają białostoczanie? Podsuwając wam takie Jagiellonia – Cracovia typy na uwadze mamy to, że „Jaga” wygrała trzy z ostatnich pięciu pojedynków z Cracovią. Jeżeli chodzi natomiast o pierwszego gola, to stawiamy na białostoczan, bo „Pasy” straciły pierwszego gola aż w pięciu z ostatnich sześciu meczów wyjazdowych.

Interesują was Jagiellonia – Cracovia zakłady na to, czy oba zespoły zdobędą bramki? Naszym zdaniem w Białymstoku padną gole z obu stron. Przewidujemy tak, bo przecież aż w trzech ostatnich meczach „Jagi” na listę strzelców wpisywali się zawodnicy obydwu drużyn.

W ostatnich pięciu meczach Cracovia zdobyła 10 punktów. Jagiellonia bilans ma słabszy – dwie wygrane i trzy porażki. Warto również mieć na uwadze to, że ostatni pojedynek Cracovii i Jagiellonii zakończył się zwycięstwem „Pasów” 2:1. Wcześniej triumfowała ekipa z Podlasia, również 2:1.

Przeanalizujmy ostatnie mecze tych dwóch ekip. Bez wątpienia przydadzą się przy spoglądaniu na Jagiellonia – Cracovia kursy.

Ostatnie bezpośrednie spotkania 
Cracovia – Jagiellonia 2:1
Jagiellonia – Cracovia 2:1
Cracovia – Jagiellonia 3:1
Ostatnie mecze Jagiellonii Białystok
Górnik Zabrze – Jagiellonia 1:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia 2:1
Vejle – Jagiellonia 1:1
Ostatnie mecze Cracovii
Cracovia – Lechia Gdańsk 2:0
Cracovia – Lech Poznań 3:3
Cracovia – Sp. Subotica 2:1

Kogo zabraknie?

Analizujesz Jagiellonia – Cracovia typy? Warto mieć na uwadze, kto nie zagra w tym spotkaniu. Zabraknąć ma takich zawodników jak Imaz czy Runje (Jagiellonia) oraz Alvarez i Thiago (Cracovia). Przy okazji sprawdź kursy i typy na Termalica – Legia.

Jagiellonia – Cracovia transmisja. To musisz wiedzieć

Spotkanie Jagiellonii z Cracovią zostało zaplanowane na sobotę (19 lutego). Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Oczywiście prowadzona będzie Jagiellonia – Cracovia transmisja. Spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Ci, którzy nie będą mieć dostępu do telewizora, mogą skorzystać z transmisji online. Będzie można ją znaleźć między innymi na platformie Canal+ online, która jest dostępna nie tylko na komputerach, ale i na tabletach czy telefonach.

FAQ

  • Gdzie znajdziesz typy na to spotkanie?
    W naszym tekście.
  • Gdzie transmisja ze spotkania Jagiellonia – Cracovia?
    Na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

0 0 votes
Article Rating