Jagiellonia – Legia typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (29.10.2022)

To już 15. kolejka rywalizacji w ramach PKO Ekstraklasy, a więc najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Tym razem chcemy zaprezentować wam ciekawe Jagiellonia – Legia typy.

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (29.10.2022)

Przed spotkaniem Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa oczywiście jak najbardziej warto uważnie przeanalizować aktualną sytuację w tabeli PKO Ekstraklasy. Jak do tej pory radziły sobie drużyny z Podlasia i Mazowsza?

Jagiellonia - Legia typy

Legia Warszawa to czwarta siła PKO Ekstraklasy. Póki co na koncie tego zespołu pojawiło się 25 punktów. “Wojskowi” siedmiokrotnie wygrywali, cztery razy podzielili się punktami z drużynami przeciwnymi, a poza tym trzy razy musieli uznawać wyższość rywali.

Jeżeli chodzi o Jagiellonię Białystok, to ta ekipa ma 18 punktów. Z tym dorobkiem zajmuje w zestawieniu PKO Ekstraklasy dziesiąte miejsce. Białostoczanie czterokrotnie wygrywali, zanotowali sześć remisów, a poza tym cztery razy schodzili z boiska bez zdobyczy punktowej.

Obie drużyny w poprzednich meczach ligowych remisowały. Legia podzieliła się punktami z Pogonią Szczecin (1:1), a Jagiellonia – ze Śląskiem Wrocław (2:2).

Jagiellonia – Legia wyniki bezpośrednich meczów

  • Jagiellonia – Legia 2:2
  • Legia – Jagiellonia 1:0
  • Legia – Jagiellonia 2:0
  • Jagiellonia – Legia 1:1
  • Legia – Jagiellonia 1:2

Jagiellonia – Legia typy bukmacherskie

Podsuwamy wam Jagiellonia – Legia typy na triumf przyjezdnych. Przeczuwamy, że “Wojskowi” okażą się lepsi, ponieważ wygrali dwa z ostatnich trzech pojedynków z Jagiellonią Białystok. Poza tym zespół ze stolicy naszego kraju jest wyżej notowany w ligowej tabeli i na pewno nie jest to dziełem przypadku.

Prognozujemy również, że obie drużyny strzelą gola. To dlatego, że w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów Jagiellonii bramki padały z obu stron. To bez wątpienia niezwykle wymowna statystyka, którą warto wziąć pod uwagę.

Jagiellonia – Legia kursy bukmacherskie

Trudno wskazać ewidentnego faworyta tego pojedynku. Bukmacherzy większe szanse na odniesienie triumfu dają zespołowi z Warszawy. Uważamy, że to słuszny kierunek.

Jagiellonia – Legia gdzie oglądać?

Wiadomo, że Jagiellonia – Legia transmisja dostępna będzie na takich kanałach jak Canal+ Sport 3, Canal+ Sport, a także TVP Sport. Spotkanie odbędzie się 29 października 2022 roku o godz. 17:30.