Jagiellonia – Wisła Płock typy, zakłady, kursy, transmisja, gdzie oglądać mecz? (PKO Ekstraklasa, 7.10)

W ramach 12. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do starcia ekip z Białegostoku i Płocka. W niniejszym tekście wyjaśniamy Jagiellonia – Wisła Płock gdzie obejrzeć i prezentujemy nasze prognozy na tę konfrontację. Warto się z nimi zapoznać!

Jagiellonia – Wisła Płock typy na pojedynek w Białymstoku

Tradycyjnie przeanalizowaliśmy Jagiellonia – Wisła Płock kursy. Czego należy się spodziewać przy okazji tego pojedynku? Rzućcie okiem na nasze przewidywania.

Wisła Płock bez szans na wygraną?

Jeszcze jakiś czas temu Wisła Płock znajdowała się na fotelu lidera PKO Ekstraklasy. Obecnie jest już nieco słabiej, chociaż “Nafciarze” pozostają w czubie zestawienia najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Jagiellonia - Wisła Płock typy

Do tej pory Wisła Płock zapisała na swoim koncie 20 punktów. Z tym dorobkiem plasuje się w tabeli na trzeciej lokacie. Płocczanie sześciokrotnie wygrywali, dwa razy podzielili się punktami, a trzykrotnie przełykali gorycz porażki. Strzelili 22 bramki, a stracili 12 goli.

Jagiellonia Białystok (7. miejsce) natomiast uzbierała szesnaście punktów. Dotychczas białostoczanie cztery razy wygrali, czterokrotnie remisowali, a poza tym trzy razy musieli uznać wyższość przeciwników.

Uważamy, że tym razem białostoczanie nie zaliczą porażki. Podsuwamy wam Jagiellonia – Wisła Płock typy, że albo miejscowi zwyciężą, albo spotkanie zakończy się rezultatem remisowym. Takie prognozy motywujemy tym, że białostoczanie nie przegrali w pięciu poprzednich meczach PKO Ekstraklasy. Trzykrotnie remisowali, a dwa pojedynki rozstrzygnęli na swoją korzyść.

Ponadto uważamy, że padną tutaj co najmniej trzy gole. Takie Jagiellonia – Wisła Płock typy motywujemy tym, że przynajmniej trzy bramki notowaliśmy w czterech z poprzednich pięciu starć tych dwóch ekip.

Bezpośrednie mecze Jagiellonia – Wisła Płock

  • Jagiellonia – Wisła Płock 0:1
  • Wisła Płock – Jagiellonia 3:0
  • Wisła Płock – Jagiellonia 2:2

Do ostatniego starcia tych dwóch drużyn doszło 13 marca 2022 roku. Wówczas ekipa płockiej Wisły odnotowała zwycięstwo 1:0.

Gdzie transmisja z meczu Jagiellonii z Wisłą?

Zastanawiasz się, gdzie dostępna będzie Jagiellonia – Wisła Płock transmisja? To spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra i Canal+ online.

Kiedy Jagiellonia Białystok – Wisła Płock?

Ten pojedynek zaplanowany został na 7 października. Początek zmagań piłkarskich o 20:30.