Juventus – Benfica gdzie oglądać? Transmisja i stream, jaki kanał? Czy zagra Arkadiusz Milik i Wojciech Szczęsny? (Liga Mistrzów 2022/23)

W jednym z najbardziej interesujących meczy drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, dojdzie do starcia Juventus – Benfica. Gdzie oglądać transmisję i stream online? Na jakim kanale i na jakie stronie?

Oglądaj tutaj

Juventus - Benfica gdzie oglądać

Gdzie obejrzeć Juventus – Benfica? Transmisja meczu Ligi Mistrzów

Z meczu Juventus – Benfica transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1. Starcie będzie można oglądać także w internecie, za pośrednictwem transmisji online. Początek już 14 września, o 21:00.

Czy zagra Milik i Szczęsny? Arkadiusz Milik być może wybiegnie w pierwszym składzie Juventusu na Benficę, a jeśli nie, to jesteśmy pewni, że wejdzie z ławki. W przypadku Szczęsnego, ten na pewno nie zagra. Wciąż leczy kontuzję kostki.

Strona
Warunki
Transmisja online

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Wpłać min. 1 zł i oglądaj mecze

zakłady bukmacherskie FORTUNA

postaw zakład za min. 2 zł i oglądaj mecze przez 7 dni

wymaga wykupienia dostępu

zakłady bukmacherskie sts

postaw zakład za min. 2 zł i oglądaj mecze przez 24h

Wpłać min. 1 zł i oglądaj mecze

Juventus w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów, przegrał 1:2 z PSG, choć miał swoje szanse. Benfica ograła 2:0 Maccabi Hajfa. Nie ma co ukrywać Juventus – Benfica gdzie oglądać jest kluczowe, bowiem ekipy te będą prawdopodobnie walczyć o drugie miejsce, za plecami paryżan i awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Liczymu na dobry występ i bramkę (a może i bramki!?) Arkadiusza Milika.