KKS Kalisz – Górnik Zabrze typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (8.11.2022)

To już 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. W tym tekście przedstawimy wam atrakcyjne KKS Kalisz – Górnik Zabrze typy. 

KKS Kalisz – Górnik Zabrze (8.11.2022)

Pojedynek KKS Kalisz – Górnik Zabrze ma wyraźnego faworyta, a jest nim wyżej notowany zespół Górnika Zabrze. Nikogo nie powinno to dziwić, bo przecież “Trójkolorowi” na co dzień występują w PKO Ekstraklasie, natomiast ekipa z Kalisza gra w drugiej lidze.

KKS Kalisz - Górnik Zabrze typy

W drugoligowej tabeli KKS Kalisz znajduje się bardzo wysoko, bo na pozycji wicelidera. Dotychczas ten zespół zgromadził 35 punktów. Na ten dorobek złożyło się dziesięć zwycięstw, pięć remisów i trzy porażki.

Górnik Zabrze natomiast zajmuje 11. miejsce w PKO Ekstraklasie, mając w dorobku 20 “oczek”. Zabrzanie pięciokrotnie wygrywali, a poza tym zaliczyli tyle samo porażek i rezultatów remisowych.

W poprzedniej rundzie Pucharu Polski KKS Kalisz pokonał 2:0 Olimpię Elbląg. Ekipa zabrzańskiego Górnika rozprawiła się natomiast z GKS-em Katowice. W tym przypadku “Trójkolorowi” triumfowali 2:1.

KKS Kalisz – Górnik Zabrze wyniki bezpośrednich meczów

W ostatnich latach nie dochodziło do pojedynków z udziałem tych dwóch drużyn.

KKS Kalisz – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Przedstawiliśmy już nasze KKS Kalisz – Górnik Zabrze typy.  Teraz czas je omówić nieco szerzej. Triumf gości przewidujemy przede wszystkim z uwagi na to, że Górnik jest drużyną grającą w wyższej klasie rozgrywkowej. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wygrał trzy z ostatnich czterech pojedynków.

Przeczuwamy jednocześnie, że KKS będzie w stanie postawić twarde warunki. Gospodarze powinni zdobyć przynajmniej jednego gola, co czynili w czterech z poprzednich pięciu meczów.

KKS Kalisz – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

Przed spotkaniem warto przeanalizować dostępne kursy bukmacherskie. Faworytem jest oczywiście Górnik Zabrze i każdy inny wynik niż triumf tej drużyny będzie niespodzianką.

  • Wygrana KKS Kalisz: 6.10
  • Remis: 4.50
  • Wygrana Górnika Zabrze: 1.50

KKS Kalisz – Górnik Zabrze gdzie oglądać?

Spotkanie w Kaliszu zostało przewidziane na 8 listopada 2022 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 14:30. Dobrą informacją dla kibiców jest niewątpliwie to, że dostępna będzie KKS Kalisz – Górnik Zabrze transmisja. Bezpośredni przekaz live z tego spotkania pojawi się na antenie Polsatu Sport.