Lech Poznań – Lechia Gdańsk typy, kursy i transmisja (3.03.2023)

Przed nami kolejne emocje związane z PKO Ekstraklasą. W związku z tym prezentujemy godne uwagi Lech Poznań – Lechia Gdańsk typy.

Lech Poznań – Lechia Gdańsk typy i przewidywania

Poznaliście już przygotowane przez nas Lech Poznań – Lechia Gdańsk typy. W kontekście tego starcia przewidujemy przede wszystkim triumf Kolejorza. Dlaczego większe szanse dajemy gospodarzom? Jest to zespół zdecydowanie wyżej notowany w ligowej tabeli, a poza tym wygrał trzy z ostatnich pięciu meczów z Lechią Gdańsk.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk typy

Poza tym uważamy, że obie drużyny strzelą gola. Bramki z obu stron padały aż w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów Lechii Gdańsk. Bardzo wymowna statystyka, prawda?

Jeżeli chodzi o ligową tabelę, to Lech Poznań jest obecnie czwartą siłą PKO Ekstraklasy. Dotychczas ta drużyna wywalczyła 36 punktów, notując 10 zwycięstw, sześć remisów i sześć porażek.

Lechia Gdańsk natomiast znajduje się na szesnastym miejscu. Na razie zgromadziła 22 “oczka”. Nadmorska ekipa sześć razy wygrała, czterokrotnie dzieliła się punktami z rywalami i dwunastokrotnie schodziła z boiska bez dorobku.

Najlepszym strzelcem Kolejorza jest Ishak. Dotychczas zdobył on dziewięć bramek. To drugi wynik w PKO Ekstraklasie. Dla Lechii najczęściej trafiał Zwoliński. Na listę strzelców wpisał się siedmiokrotnie.

Lech Poznań – Lechia Gdańsk ostatnie wyniki

Obie ekipy ostatnimi czasy notowały zarówno wzloty, jak i upadki. Lechia, co szczególnie godne uwagi, miała spory problem z notowaniem zwycięstw.

Ostatnie mecze Lecha Poznań

  • Śląsk Wrocław – Lech Poznań 2:1
  • Lech Poznań – Bodo/Glimt 1:0
  • Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:2

Ostatnie mecze Lechii Gdańsk

  • Lechia Gdańsk – Radomiak Radom 1:3
  • Korona Kielce – Lechia Gdańsk 1:0
  • Lechia Gdańsk – Widzew Łódź 0:0

Lech Poznań – Lechia Gdańsk bezpośrednie mecze

Do ostatniej bezpośredniej konfrontacji tych dwóch drużyn doszło 31 sierpnia 2022 roku. Wówczas wyraźnie lepszy był Lech Poznań.

  • Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:3
  • Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:0
  • Lech Poznań – Lechia Gdańsk 2:0

Wcześniej – 20 lutego 2022 roku – Lechia Gdańsk pokonała zespół Lecha Poznań 1:0. Jeszcze prędzej – 22 sierpnia 2021 roku – górą była drużyna poznańskiego Kolejorza. Mecz w sercu Wielkopolski zakończył się wynikiem 2:0.

Lech Poznań – Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

Kto jest faworytem tego spotkania? Nasze Lech Poznań – Lechia Gdańsk typy większe szanse na triumf dają gospodarzom. Bukmacherzy idą w tym samym kierunku.

Gdzie oglądać Lech Poznań – Lechia Gdańsk? Transmisja

Mecz Lech Poznań – Lechia Gdańsk będzie konfrontacją w ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie przewidziano na 3 marca 2023 roku. O której Lech Poznań – Lechia Gdańsk początek rywalizacji? Mecz wystartuje o godzinie 20:30.

Oczywiście dostępna będzie transmisja z tej potyczki. Bezpośredni przekaz live pojawi się na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Mecz obejrzysz również na platformie Canal+ online, która jest dostępna zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.