Lech – Raków typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (30.10.2022)

Włodarze PKO Ekstraklasy przygotowali nam na koniec niedzielnego pasma gier prawdziwy piłkarski hit. Lech – Raków typy, kursy transmisja.

Lech Poznań – Raków Częstochowa (30.10.2022)

W całym kalendarzu gier rodzimej ekstraklasy jest zaledwie kilka meczów, które mogłyby zainteresować piłkarskiego fana spoza naszego kraju. Jednym z nich jest bez wątpienia rywalizacja Lech Poznań – Raków Częstochowa. Szczególnie na przestrzeni paru ostatnich lat Krzyżowcy są prawdziwą zmorą drużyny ze stolicy województwa wielkopolskiego. Trzy przegrane finały Puchar Polski i jedna porażka w starciu o Superpuchar. To tylko kilka kluczowych pojedynków, w których to lepsi okazywali się podopieczni Marka Papszuna.

lech raków typy

Przed startem meczu w ramach 15. serii gier ponownie to właśnie Raków jawi się jako spory faworyt zmagań. Na korzyść częstochowian przemawia przede wszystkim dużo wyższa pozycja w tabeli, a także zdecydowanie lepsza forma. Potwierdzenie tego na boisku będzie jednak wymagało od Ivi Lopeza i spółki naprawdę solidnego wysiłku.

Fanom dobrego i ofensywnego futbolu nie pozostaje nic więcej, niż tylko coraz bardziej ochoczo zacierać ręce na pierwszy gwizdek pojedynku. Niech wygra lepszy!

Lech – Raków wyniki bezpośrednich meczy

  • Lech – Raków 0:2
  • Lech – Raków 1:3
  • Lech – Raków 0:1
  • Raków – Lech 2:2
  • Raków – Lech 3:1

Częstochowianie byli prawdziwą zmorą Kolejorza w kilku poprzednich bezpośrednich bojach. Poznaniacy mimo licznych zmian na stanowisku szkoleniowca nadal nie potrafią znaleźć dobrego sposobu na pokonanie popularnych Medalików. Czy w najbliższą niedzielę ulegnie to zmianie? Mamy ku temu pewne wątpliwości.

Lech – Raków typy bukmacherskie

Wielcy gracze stworzeni są do wielkich meczów. Pewnie części z Was kontrowersyjne wyda się nazywanie Mikaela Ishaka oraz Bartosza Nowaka mianem wielkich, jednak obaj wymienieni są w tym sezonie kluczowymi postaciami w swoich drużynach. To właśnie na barkach takich zawodników spoczywa ciężar poprowadzenia zespołu do zwycięstwa w kluczowym spotkaniu sezonu. Choć kampania 2022/2023 nie jest jeszcze nawet w połowie, to niedzielną batalię przy Bułgarskiej można chyba i tak spokojnie nazwać kluczową.

Inne Lech – Raków typy, którymi warto się zainteresować, dotyczą dorobku bramkowego obydwu drużyn. Przynajmniej jedno trafienie po każdej ze stron wydaje się absolutnym minimum. Wszak pragnienie zwycięstwa będzie zapewne ogromne. Pytanie tylko, kto tego pragnienia będzie miał nieco więcej.

Lech – Raków kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy uważają, że nieznacznie większe szanse na końcowy triumf podczas rywalizacji przy Bułgarskiej ma ekipa Rakowa Częstochowa. Można powiedzieć, że niejako podzielamy ich zdanie, choć jesteśmy jednocześnie świadomi tego, że mowa o rozgrywkach rodzimej PKO Ekstraklasy. Tu zdarzyć może się absolutnie wszystko.

Wygrana Lecha – 2.95

Remis – 3.25

Wygrana Rakowa – 2.49

Lech – Raków gdzie oglądać?

Ze spotkania Lech – Raków transmisja będzie dostępna na antenach kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport 3, Canal + Premium oraz Canal + 4K Ultra.

Pamiętajcie, że na łamach naszego serwisu przeczytacie fachowe analizy właściwie wszystkich najciekawszych spotkań podczas każdego z weekendów. W jednym z pozostałych artykułów przybliżyliśmy np. tematykę rywalizacji Valencii oraz Barcelony.