Lechia Gdańsk – Legia Warszawa typy, kursy i zapowiedź (20.05.2023)

W znaczeniu przenośnym sezon dla gdańszczan skończył się kilka dni temu, kiedy to ich spadek na zaplecze PKO Ekstraklasy stał się już 100% pewny. Czy w związku z tym faktem w rywalizacji z Wojskowymi należy się spodziewać zdecydowanej dominacji przyjezdnych? Lechia Gdańsk – Legia Warszawa typy, kursy, zapowiedź.

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa typy i przewidywania

Można sympatyzować z Legią bądź też wyraźnie ją nienawidzić, ale trzeba przyznać jedno. W batalii z Legionistami ekipa znad morza nie ma absolutnie żadnych szans. Szczególnie w bieżącej dyspozycji. Fatalne zarządzanie w połączeniu z kilkoma dość niezrozumiałymi decyzjami związanymi z zatrudnianiem nowych szkoleniowców dało najgorszy z możliwych efektów. Budowlani kolejny sezon rozpoczną już w pierwszoligowych realiach. Nikt ani nic nie może już tego zmienić.

lechia-gdansk-legia-warszawa-typy

Z perspektywy zagorzałego fana Białozielonych można mieć tylko jedno małe życzenie. Niech ukochany zespół postara się pożegnać z piłkarską elitą w godny sposób. Mając na uwadze parę wcześniejszych rezultatów uzyskiwanych przez podopiecznych Davida Badii ciężko jednak w taki scenariusz uwierzyć.

Najbezpieczniej będzie pójść w tym meczu w stronę zakładów na liczbę strzelonych bramek. Lechia Gdańsk – Legia Warszawa typy na przynajmniej trzy trafienia przedstawiają się naprawdę zachęcająco. Niewykluczone, że ich autorami będą wyłącznie niedawni zwycięzcy piłkarskiego Pucharu Polski.

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa ostatnie wyniki

Oto jak na przestrzeni kilku minionych tygodni prezentowały się drużyny z Gdańska oraz Warszawy:

Ostatnie mecze Lechii

  • Stal Mielec – Lechia 0:0
  • Lechia – Zagłębie Lubin 1:3
  • Raków – Lechia 4:0

Ostatnie mecze Legii

  • Legia – Jagiellonia 5:1
  • Pogoń – Legia 2:1
  • Legia – Raków 1:0

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa bezpośrednie mecze

  • Lechia – Legia 2:3
  • Legia – Lechia 2:1
  • Legia – Lechia 2:1

W najnowszej historii bezpośrednich potyczek pomiędzy Lechią a Legią da się zaobserwować wyraźną dominację warszawian. Jest to sytuacja zupełnie naturalna. Wszak oba zespoły zarówno pod względem organizacyjnym jak i czysto sportowym dzieli w tej chwili co najmniej kilka klas. Wszak ich forma jest zdecydowanie lepsza niż najbliższych rywali.

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Tradycyjnie po zakończeniu sekcji Lechia Gdańsk – Legia Warszawa typy pora na sprawdzenie, jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na omawiane starcie:

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Legia Warszawa? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra. W dniu 20 maja 2023 r. o godz. 20:00. Jako że o której Lechia Gdańsk – Legia Warszawa już wiecie, a także poznaliście nasze propozycje bukmacherskie na to spotkanie, to nie pozostaje w zasadzie nic innego, jak cierpliwie czekać na gwizdek oznaczający rozpoczęcie całej rywalizacji. Wbrew pozorom może być ona wyjątkowo ciekawa.