Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (PKO Ekstraklasa, 15.10.2022)

Przed startem 13. serii gier częstochowianie piastowali pozycję lidera PKO Ekstraklasy. Czy taki stan rzeczy utrzyma się po końcowym gwizdku pojedynku w Gdańsku? Lechia – Raków gdzie obejrzeć, typy, kursy, zakłady.

Lechia – Raków typy bukmacherskie

Jeśli brak Wam pomysłu na ciekawe Lechia – Raków zakłady bukmacherskie, to zawsze możecie skorzystać z kilku naszych propozycji. Oto i one:

Brak mistrzostwa będzie równoznaczny z porażką

Gościem jednego z programów emitowanych na antenach stacji Canal + był ostatnio właściciel Rakowa pan Michał Świerczewski. Założyciel rynkowego hegemona z branży komputerowej (x-kom) zadeklarował, że ponowny brak mistrzostwa zdobytego przez jego ukochany zespół będzie tym razem traktowany już jako porażka. Jako że pan Michał nie rzuca raczej słów na wiatr to możemy być niemal pewni, że Medaliki dadzą w sobotę z siebie absolutnie wszystko, by umocnić się na samym szczycie ligowej tabeli.

lechia-rakow-typy

Rzut oka na Lechia – Raków kursy dał nam sporo do myślenia na temat tego, na jakiego typu zakładach warto skupić szczególną uwagę. Jako że będzie to potyczka pomiędzy jednym z krajowych hegemonów a zespołem znajdującym się w strefie spadkowej, to czego jak czego, ale bramek raczej zabraknąć nie powinno. Miejmy nadzieję, że będzie ich co najmniej trzy.

Bezpośrednie mecze Lechia – Raków

  • Lechia – Raków 1:2
  • Raków – Lechia 3:0
  • Lechia – Raków 3:1

Do jakich wniosków można dojść po krótkiej analizie bezpośrednich starć pomiędzy obiema drużynami? W kilku ostatnich pojedynkach emocji było całkiem sporo. Mocno liczymy na to, że taka tendencja utrzyma się nadal. Wszak na tym polega właśnie piękno piłki nożnej, prawda?

Gdzie oglądać spotkanie Lechia – Raków?

Z meczu Lechia – Raków transmisja będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport, Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra.

Kiedy i o której Lechia – Raków?

Start omawianej potyczki zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 15 października 2022 roku.