Legia – Lechia typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (4.11.2022)

To już szesnasta kolejka najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, a więc PKO Ekstraklasy. W niniejszym artykule przedstawimy wam Legia – Lechia typy, które niewątpliwie zasłużyły na uwagę.

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk (4.11.2022)

Pojedynek Legia Warszawa – Lechia Gdańsk będzie konfrontacją drużyn z dwóch krańców tabeli ligowej. Do tej pory ekipa znad morza prezentowała się zdecydowanie słabiej i przez długi czas znajdowała się nawet w strefie spadkowej.

Legia - Lechia typy

Aktualnie Lechia znajduje się na piętnastym miejscu, a więc delikatnie ponad strefą spadkową. Nadal jest na dnie i bardzo potrzebuje punktów. Dotychczas zdobyła ich tylko czternaście. Gdańszczanie czterokrotnie wygrywali, dwa razy podzielili się punktami, a poza tym ośmiokrotnie schodzili z boiska z zerowym dorobkiem.

Legia Warszawa to wicelider PKO Ekstraklasy. “Wojskowi” osiem meczów wygrali, cztery zremisowali, a poza tym trzykrotnie schodzili z murawy bez punktów. Ogółem uzbierali 28 “oczek”. Do pierwszego Rakowa Częstochowa tracą siedem punktów.

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 2 kwietnia 2022 roku. Wówczas Legia Warszawa odnotowała triumf nad drużyną z Gdańska. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Legia – Lechia wyniki bezpośrednich meczów

  • Legia – Lechia 2:1
  • Lechia – Legia 3:1
  • Legia – Lechia 3:2
  • Lechia – Legia 0:1
  • Legia – Lechia 2:0

Legia – Lechia typy bukmacherskie

Czas na to, by szerzej omówić nasze Legia – Lechia typy. W kontekście tego spotkania przeczuwamy triumf “Wojskowych”. To dlatego, że warszawski zespół wygrał cztery z ostatnich pięciu meczów z Lechią.

Poza tym przewidujemy, że pierwszego gola zdobędzie Legia Warszawa. Wszystko za sprawą tego, iż Lechia Gdańsk straciła premierową bramkę w czterech z ostatnich pięciu meczów przeciwko zespołowi ze stolicy naszego kraju.

Legia – Lechia kursy bukmacherskie

Która drużyna jest faworytem bukmacherów? Większe szanse na odniesienie triumfu przypisują oni Legii Warszawa. Poniższe kursy mówią same za siebie.

Legia – Lechia gdzie oglądać?

Dobrą informacją jest niewątpliwie to, że prowadzona będzie Legia – Lechia transmisja telewizyjna. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ 4K Ultra czy Canal+ Sport, a także w sieci – na Canal+ online.

Mecz w Warszawie odbędzie się 4 listopada 2022 roku o godzinie 20:30.