Legia Warszawa – Warta Poznań gdzie oglądać? Stream online za darmo i transmisja meczu (08.10.2022)

Jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań 12. kolejki polskiej ekstraklasy będzie mecz Legia Warszawa – Warta Poznań. Gdzie oglądać stream online za darmo? Na którym kanale transmisja telewizyjna? Mamy szczegóły.

Gdzie oglądać Legia – Warta Poznań? Transmisja i stream online za darmo

Z meczu Legia Warszawa – Warta Poznań transmisja telewizyjna będzie dostępna zarówno dla posiadaczy abonamentu Canal+, jak i odbiorców telewizji naziemnej. Na którym kanale mecz Legia – Warta? Transmisja w kilku miejscach jednocześnie: Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz TVP Sport.

Będzie dostępny także ze starcia Legia Warszawa – Warta Poznań stream online za darmo. Znajdziesz go na stronie sport.tvp.pl lub w aplikacji mobilnej TVP Sport.

legia warszawa warta poznań gdzie oglądać

Legia plasuje się na najniższym stopniu PKO Ekstraklasy, a Warta Poznań zajmuje pozycję w środku ligowej tabeli. Legia w poprzedniej kolejce zremisowała z Lechem, a Warta okazale 2:0 pokonała na wyjeździe Śląsk Wrocław. Mając na uwagę fakt, że w poprzednim starciu Legia – Warta, to Zieloni wywieźli z Łazienkowskiej 3 punkty, należy spodziewać się emocji do końcowego gwizdka. Oby tak było i Legia – Warta transmisja nie zawiodła.