Liverpool – Leicester typy, kursy i zapowiedź (30.12.2022)

Przed nami interesująco zapowiadający się mecz w ramach 18. kolejki Premier League. Prezentujemy godne uwagi Liverpool – Leicester typy!

Liverpool – Leicester typy i przewidywania

Najwyższa pora, by szerzej omówić nasze Liverpool – Leicester typy. Stawiamy na wygraną gospodarzy, bowiem triumfowali oni w trzech poprzednich spotkaniach ligowych. Ekipę “The Reds” niewątpliwie trzeba uznać za faworyta tej konfrontacji.

Liverpool - Leicester typy

Poza tym przeczuwamy, że w tym spotkaniu padną maksymalnie trzy bramki. To dlatego, w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów Liverpoolu mieliśmy co najwyżej trzy trafienia.

Przed tym pojedynkiem oczywiście warto rzucić okiem na sytuację w tabeli Premier League. Liverpool aktualnie zajmuje szóste miejsce. Ten zespół zgromadził 25 punktów, notując siedem zwycięstw, cztery remisy i cztery porażki.

Leicester z kolei ma 17 “oczek” i zajmuje trzynastą lokatę. Ten zespół pięć razy wygrał, dwukrotnie remisował, a poza tym poniósł dziewięć porażek.

Obie ekipy zmagają się z problemami kadrowymi. Jeżeli chodzi o Liverpool, to kontuzje mają tacy zawodnicy jak Arthur, Diaz, Diogo Jota, Firmino, Jones oraz Milner, a w zespole Leicester – Bertrand, Evans, Justin, Maddison oraz Pereira.

Liverpool – Leicester ostatnie wyniki

Jak szło ostatnimi czasy tym dwóm zespołom? Piłkarzom Liverpoolu i Leicester przytrafiały się zarówno lepsze, jak i słabsze występy.

Ostatnie mecze Liverpoolu

  • Aston Villa – Liverpool 1:3
  • Manchester City – Liverpool 3:2
  • Liverpool – AC Milan 4:1

Ostatnie mecze Leicester

  • Leicester – Newcastle 0:3
  • Milton Keynes – Leicester 0:3
  • Leicester – Troyes 0:0

Liverpool – Leicester bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 10 lutego 2022 roku. Wówczas Liverpool wygrał 2:0.

  • Liverpool – Leicester 2:0
  • Leicester – Liverpool 1:0
  • Liverpool – Leicester 3:3 (5:4 rzuty karne)

Generalnie ostatnie konfrontacje Liverpool – Leicester były w miarę zacięte. Tym razem jednak – według nas – “The Reds” powinni pewnie wygrać.

Liverpool – Leicester kursy bukmacherskie

Ustalając Liverpool – Leicester typy, na uwadze mieliśmy też przeczucia bukmacherów. Z ich kursów jasno wynika, że faworyt to “The Reds”.

Gdzie oglądać Liverpool – Leicester? Transmisja

Transmisja z tego meczu będzie dostępna na Canal+ Sport i Viaplay. Spotkanie zaplanowano na 30 grudnia 2022 roku. O której Liverpool – Leicester? Początek przewidziano na 21:00.