Manchester United – Betis typy i kursy bukmacherskie (09.03.2023)

Bez wątpienia szybkie podniesienie się po wielkich porażkach charakteryzuje tylko tych największych. Czy do tego grona będziemy mogli zaliczyć Czerwonych Diabłów? Na mecz Manchester United – Betis typy znajdziesz poniżej.

Manchester United – Betis typy i przewidywania

Wszyscy zagorzali fani Red Devils czekają z pewnością na to, jaka będzie reakcja ich pupili na haniebną wręcz porażkę przeciwko The Reds. Dla wielu jedyną słuszną opcją byłaby pewna wygrana nad drużyną z Sewilli. Łatwe to jednak na pewno nie będzie. Znając nastawienie holenderskiego szkoleniowca Czerwonych Diabłów, o determinację w szeregach tej drużyny można być jednak spokojnym. Manchester Untied – Betis typy na trafienia gospodarzy w każdej z połów tego meczu zdają się być w tym przypadku jedyną słuszną opcją.

manchester-united-betis-typy

Najlepszy strzelec zespołu oraz zawodnik, który wraz z Wissaem Ben Yedderem oraz Vitinhą przewodzi zestawieniu najskuteczniejszych graczy w bieżącej edycji Ligi Europy. Przed Wami Marcus Rashford. Jeśli ktoś ma zapewnić United wyraźną przewagę przed rewanżem w stolicy Andaluzji, to będzie to właśnie wychowanek ekipy z czerwonej części Manchesteru. Co prawda podczas arcyważnych derbów z Liverpoolem jego występ przeszedł totalnie bez echa, jednak pucharowa rozgrywka wydaje się idealnym momentem na powrót do dobrej dyspozycji strzeleckiej.

Manchester United – Betis ostatnie wyniki

Za Los Verdiblancos seria kilku naprawdę dobrych występów, której ukoronowaniem było odebranie cennych oczek wielkiemu Realowi Madryt. Wysoka dyspozycja zatem prawdopodobnie jest. Trzeba ją więc “tylko” udowodnić w kolejnym meczu. Wydawało się, że w podobnym położeniu są także podopieczni Erika ten Haga, jednak druzgocąca porażka z wrogim Liverpoolem zachwiała na pewno nastrojami w tej drużynie. Rodzi się teraz pytanie, czy uda im się błyskawicznie podnieść, czy może ta przegrana to oznaka początku sporego kryzysu.

Ostatnie mecze Manchesteru

  • Liverpool – Manchester Utd 7:0
  • Manchester Utd – West Ham 3:1
  • Manchester Utd – Newcastle 2:0

Ostatnie mecze Betisu

  • Betis – Real Madryt 0:0
  • Elche – Betis 2:3
  • Betis – Valladolid 2:1

Manchester United – Betis bezpośrednie mecze

  • Betis – Manchester Utd 1:0

W przeszłości obie ekipy stawały do bezpośredniej rywalizacji zaledwie raz. Starcie to miało miejsce w grudniu ubiegłego roku i było spotkaniem towarzyskim. Lepsi okazali się wtedy popularni Beticos.

Manchester United – Betis kursy bukmacherskie

Oprócz tego, jakie Manchester United – Betis typy tym razem Wam zaproponowaliśmy, równie istotną kwestią są kursy wprost od legalnych polskich bukmacherów:

Gdzie oglądać Manchester United – Betis? Transmisja

Możliwość śledzenia relacji na żywo z tego pojedynku będą mieli wszyscy posiadacze dostępu do platformy streamingowej Viaplay. O której Manchester United – Betis? Według ogólnodostępnego harmonogramu potyczka ta powinna wystartować punktualnie o godz. 21:00 w dniu 9 marca 2023 roku.