Manchester United – Chelsea gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Manchester United - Chelsea gdzie oglądać?
fot. Icon Sport

W meczu 32. kolejki Premier League dojdzie do konfrontacji Manchesteru United z Chelsea. Spotkanie zostało zaplanowane na 25 maja 2023 roku. Zastanawiasz się, Manchester United – Chelsea gdzie oglądać? Spieszymy z odpowiedzią na to pytanie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Manchester United – Chelsea? Transmisja

Starcie Manchesteru United z Chelsea zapowiada się fenomenalnie. Choćby z uwagi na to Manchester United – Chelsea transmisja na pewno cieszyć się będzie ogromnym zainteresowaniem. Warto zarezerwować sobie czas, by śledzić losy tego meczu. Bezpośredni przekaz live dostępny będzie na platformie Viaplay.

A kiedy w ogóle dojdzie do tego meczu? Starcie Manchesteru United z Chelsea zostało przewidziane na 25 maja 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się natomiast o godzinie 21:00. Emocji zabraknąć nie powinno.

Gdzie obejrzeć Manchester United – Chelsea? Stream online

Oczywiście tradycyjnie pojawia się mnóstwo pytań o Manchester United – Chelsea stream za free. Czy będzie dostępna darmowa transmisja? W tym przypadku niestety nie mamy dobrej informacji. Nie będzie bowiem szans na oglądanie tej konfrontacji bez ponoszenia opłat.

Jedynym miejscem, gdzie legalnie zobaczysz transmisję z pojedynku Manchester United – Chelsea jest platforma Viaplay. Niewątpliwie warto mieć to na uwadze.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 

Co warto wiedzieć przed starciem Manchester United – Chelsea?

Już wyjaśniliśmy bardzo precyzyjnie, Manchester United – Chelsea gdzie oglądać. Jeśli jednak ktoś nadal ma jakieś wątpliwości, to zaznaczamy, że przekaz live w naszym kraju będzie można śledzić wyłącznie na platformie Viaplay. Można z niej korzystać z poziomu różnych urządzeń. Viaplay bez problemów działa na nowoczesnych telewizorach, komputerach, smartfonach, a także choćby tabletach. Jest zatem spory wybór.

Przed tym meczem warto oczywiście rzucić okiem na ligową tabelę. Manchester United znajduje się na czwartym miejscu. Do tej pory zapisał na swoim koncie 69 punktów. To efekt 21 wygranych meczów, 6 remisów, a także 9 porażek.

Chelsea zajmuje natomiast dopiero 12. miejsce. “The Blues” mają w dorobku tylko 43 “oczka”. W bieżącym sezonie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. 11-krotnie wygrali, zremisowali 10 meczów, a ponadto 15-krotnie schodzili z boiska bez punktów.