Manchester United – Nottingham Forest typy i kursy

Pora na kolejne emocje związane z angielską Premier League. W tym tekście zaprezentowaliśmy Manchester United – Nottingham typy na mecz 17. kolejki.

Manchester United – Nottingham typy i przewidywania

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego podsunęliśmy właśnie takie Manchester United – Nottingham typy? Prognoza, że “Czerwone Diabły” wygrają to spotkanie, nie powinna chyba nikogo dziwić. To silniejszy zespół. W historii raczej nie przegrywał on z Nottingham, co chyba mówi samo za siebie.

Manchester United - Nottingham typy

Przeczuwamy również, że pierwsza połowa tej konfrontacji zakończy się remisem. To dlatego, że Manchester United remisował pierwszą połowę w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów u siebie.

Wymowny jest niewątpliwie widok tabeli. Manchester United do tej pory sprawował się zdecydowanie lepiej. Ta drużyna wygrała osiem meczów, dwa zremisowała i poniosła cztery porażki. Z dorobkiem 26 punktów zajmuje piąte miejsce.

Nottingham zgromadziło natomiast jedynie 13 “oczek”. Ten zespół walczy o ucieczkę ze strefy spadkowej. Obecnie zajmuje 18. miejsce i nerwowo spogląda w przyszłość. Na koncie Nottingham widnieją trzy zwycięstwa, cztery podziały punktów i osiem porażek.

Co przyniesie pojedynek Manchester City – Notthingam Forest? Nie można wykluczyć, że to widowisko będzie dość jednostronne. Wydaje się, że “Czerwone Diabły” powinny przeważać od samego początku tej konfrontacji. To jednak tylko sport i czasami zdarzają się niespodzianki. Nie można zatem zbyt wcześnie przekreślać szans ekipy z City Ground.

Manchester United – Nottingham ostatnie wyniki

Manchester United w ostatnim meczu pokonał Burnley 2:0. Wcześniej natomiast przegrał dwa spotkania towarzyskie z zespołami z Hiszpanii. Jeżeli chodzi natomiast o Nottingham, to ta ekipa ma za sobą triumf nad Blackburn 4:1 oraz wygraną w konfrontacji z Valencią.

Ostatnie mecze Manchesteru United:

  • Manchester United – Burnley 2:0
  • Betis – Manchester United 1:0
  • Cadiz – Manchester United 4:2

Ostatnie mecze Nottingham:

  • Blackburn – Nottingham 1:4
  • Valencia – Nottingham 1:2
  • Olympiakos – Nottingham 1:0

Manchester United – Nottingham bezpośrednie mecze

Do ostatniej bezpośredniej konfrontacji tych dwóch drużyn doszło bardzo dawno temu, bo… 6 lutego 1999 roku. Wówczas Manchester United rozbił Nottingham.

  • Nottingham – Manchester United 1:8
  • Manchester United – Nottingham 3:0
  • Manchester United – Nottingham 2:1

Wcześniej również zwyciężała drużyna Manchesteru United. 26 grudnia 1998 roku “Czerwone Diabły” wygrały 3:0, a nieco ponad miesiąc wcześniej Manchester United pokonał Nottingham 2:1.

Manchester United – Nottingham kursy bukmacherskie

Przygotowując Manchester United – Nottingham typy, zwróciliśmy oczywiście uwagę na kursy bukmacherskie. Wyraźnie z nich wynika, że faworytem tej konfrontacji są “Czerwone Diabły”. Jeżeli nie pokonają Nottingham, to będziemy mieli sensację.

Gdzie oglądać Manchester United – Nottingham? Transmisja

Pojedynek Manchesteru United z Nottingham w ramach 17. kolejki Premier League odbędzie się 27 grudnia 2022 roku. O której Manchester United – Nottingham? To spotkanie rozpocznie się o 21:00.

Dostępna będzie transmisja z tej konfrontacji. Znajdziesz ją na platformie Viaplay.