Motor Lublin – Wisła Kraków typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (9.11.2022)

Kibice piłki nożnej skupiają się na zmaganiach w ramach 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Tym razem na tapet bierzemy Motor Lublin – Wisła Kraków typy.

Motor Lublin – Wisła Kraków (9.11.2022)

W 1/8 finału Pucharu Polski dojdzie do starcia Motor Lublin – Wisła Kraków. Jak dotychczas radziły sobie te dwie drużyny? Warto rzucić okiem choćby na wyniki poprzedniej rundy PP.

Motor Lublin - Wisła Kraków typy

Wówczas Motor Lublin zupełnie niespodziewanie rozprawił się z drużyną Zagłębia Lubin. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:0. Wisła Kraków stoczyła natomiast zacięty bój z Puszczą Niepołomice. Ostatecznie “Biała Gwiazda” triumfowała 3:2.

Na co dzień Motor Lublin występuje na boiskach drugiej ligi. Nie jest to jednak potentat tego poziomu. Póki co drużyna wywalczyła 21 punktów, notując pięć zwycięstw, sześć remisów, a także siedem porażek. W ligowej tabeli zajmuje dwunaste miejsce.

Wisła Kraków jest natomiast dziesiątą siłą pierwszej ligi. Wywalczyła 23 punkty. Na ten dorobek złożyło się sześć zwycięstw, pięć remisów, ale i sześć porażek.

Motor Lublin – Wisła Kraków wyniki bezpośrednich meczów

W ostatnich latach nie dochodziło do bezpośrednich konfrontacji tych dwóch ekip. Nie znają się one zatem zbyt dobrze.

Motor Lublin – Wisła Kraków typy bukmacherskie

Uważamy, że w Lublinie górą będzie Wisła. Może ta ekipa nie prezentuje się perfekcyjnie w lidze czy też Pucharze Polski, jednak powinna wykorzystać większe doświadczenie i fakt, że jest wyżej notowana. Naszym zdaniem takie Motor Lublin – Wisła Kraków typy jak najbardziej mają sens.

Tak samo jak przewidywania, że obie ekipy strzelą gola. Motor pokazał, że potrafi się stawiać wyżej notowanym przeciwnikom. Poza tym na uwagę zasługuje fakt, że drużyny z Krakowa i Lublina dość regularnie trafiają w rozgrywkach ligowych.

Motor Lublin – Wisła Kraków kursy bukmacherskie

Za faworyta tego spotkania uznawany jest zespół Wisły Kraków. Jak wyglądają kursy bukmacherów na wynik meczu? Rzućmy okiem.

  • Wygrana Motoru Lublin: 4.50
  • Remis: 3.65
  • Wygrana Wisły Kraków: 1.80

Motor Lublin – Wisła Kraków gdzie oglądać?

Pojedynek Motoru Lublin z krakowską Wisłą odbędzie się 9 listopada 2022 roku. Początek rywalizacji na Arenie Lublin został wyznaczony na godzinę 14:30. Dobrą informacją jest niewątpliwie to, że prowadzona będzie Motor Lublin – Wisłą Kraków transmisja telewizyjna. Przekaz live znajdziesz na Polsacie Sport.