Napoli – Ajax typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (Liga Mistrzów, 12.10)

Na 12 października 2022 roku przewidziany został kolejny interesująco zapowiadający się mecz w ramach Ligi Mistrzów. Tym razem przedstawiamy godne uwagi Napoli – Ajax typy. Co wydarzy się w tym pojedynku? 

Napoli – Ajax typy, które warto uwzględnić

Wiele osób pewnie będzie skrupulatnie analizować Napoli – Ajax kursy. W związku z tym prezentujemy i omawiamy nasze prognozy na ten pojedynek. Spójrzcie niżej, by zapoznać się ze szczegółami.

SSC Napoli podtrzyma świetną passę?

Szukasz odpowiedzi na pytanie Napoli – Ajax gdzie obejrzeć? Oczywiście pomożemy w tym aspekcie. Póki co jednak skupmy się na wątkach stricte sportowych. Przed pojedynkiem w Neapolu zaglądamy między innymi do tabeli grupy A Ligi Mistrzów.

Napoli - Ajax typy

Póki co neapolitańczycy znajdują się w niej na pierwszym miejscu. Włoski zespół prezentuje się naprawdę solidnie. Zgromadził komplet trzech zwycięstw, co daje dziewięć punktów. SSC Napoli, w którym gra m.in. Piotr Zieliński, zdobyło 13 bramek, tracąc przy tym tylko dwa trafienia. Robi wrażenie!

Tego samego nie można napisać o wynikach Ajaksu Amsterdam. Holenderski team raz wygrał i dwukrotnie musiał uznawać wyższość drużyn przeciwnych. Na koncie ma tylko trzy punkty. Jeżeli chodzi natomiast o gole, to póki co sześciokrotnie trafiał do siatki rywali, a ośmiokrotnie tracił bramki.

Co wydarzy się tym razem? Zanim omówimy godne uwagi Napoli – Ajax typy, musimy oczywiście pochylić się nad sytuacją kadrową w obu klubach. Jeżeli chodzi o holenderską drużynę, to z kontuzjami zmagają się Kaplan (uraz kolana), a poza tym Sanchez (problemy z kolanem) i Ihattaren. Ponadto za czerwoną kartkę pauzuje Tadic. Po stronie Napoli jest lepiej, choć pod znakiem zapytania stoi występ Rrahmaniego.

Przeczuwamy, że górą w najbliższym meczu w Neapolu będą gospodarze. Skąd właśnie takie przewidywania? Uważamy, że włoska ekipa jest w gazie. Wygrała pięć ostatnich meczów, co chyba mówi samo za siebie. Neapolitańczycy mają ogromne szanse na to, by pokonać rywala z Amsterdamu i przedłużyć kapitalną passę.

Jednocześnie uważamy, że w tym spotkaniu obie ekipy będą strzelać gole. To dlatego, że piłkarze Ajaxu i Napoli w swoich pięciu ostatnich spotkaniach trafiali choćby raz.

Bezpośrednie mecze Napoli – Ajax

  • Ajax – Napoli 1:6

Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 4 października 2022 roku. I tak naprawdę to jedyny mecz, który jest uwzględniany w historii starć Ajax – Napoli. Niedawno holenderski team otrzymał od rywali z Włoch srogą lekcję futbolu i przegrał aż 1:6.

Gdzie transmisja z Napoli – Ajax?

Mecz w Neapolu oczywiście będzie pokazywany w telewizji. Napoli – Ajax transmisja pojawi się na kanale Polsat Sport Premium 1.

Strona
Warunki
Transmisja online

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Wpłać min. 1 zł i oglądaj mecze

zakłady bukmacherskie FORTUNA

postaw zakład za min. 2 zł i oglądaj mecze przez 7 dni

wymaga wykupienia dostępu

zakłady bukmacherskie sts

postaw zakład za min. 2 zł i oglądaj mecze przez 24h

Wpłać min. 1 zł i oglądaj mecze

Na kiedy przewidziano mecz Napoli – Ajax?

Spotkanie Napoli z Ajaksem odbędzie się 12 października 2022 roku. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:45.