Polska U-17 – Niemcy U-17 kiedy i o której godzinie półfinał Mistrzostw Europy?

marcin-wlodarski
fot. Icon Sport

Jako że przed Biało-czerwonymi wielka szansa na zapisanie się w historii młodzieżowej piłki, to coraz częściej można spotkać się z pytaniem, kiedy Polska U-17 – Niemcy U-17? Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy mecz Polska U-17 – Niemcy U-17? O której godzinie

Właściwie z każdą kolejną rundą mistrzostw Europy do lat 17 wzrasta zainteresowanie spotkaniami z udziałem podopiecznych Marcina Włodarskiego. Wyjątkowo istotna powinna być zatem wiadomość, iż najbliższa półfinałowa potyczka tych chłopaków odbędzie się 30 maja bieżącego roku o godz. 16:30.

Reprezentacja Polski U-17 walczy o finał Mistrzostw Europy

Znalezienie się w prestiżowym czterodrużynowym gronie tuż obok takich potęg jak Niemcy, Hiszpania oraz Francji to już i tak ogromny sukces naszych młodzieżowców. Sportowe ambicje tych zawodników nie mają jednak górnej granicy. Zostało to udowodnione bardzo dokładnie w trakcie ćwierćfinałowego boju z Serbami. Walka do końca popłaciła jak nigdy przedtem.

Starcie z Niemcami to oczywiście najtrudniejsze z dotychczasowych zadań. Wiara we własne umiejętności towarzyszy jednak naszym młodym Orłom od samego początku turnieju i nie widać na horyzoncie absolutnie żadnych znaków, jakoby ta sytuacja miała nagle ulec diametralnej zmianie.

Wszyscy, którym leży na sercu dobro polskiego futbolu, powinni zaciskać mocno kciuki przed wtorkowym spotkaniem. Ujrzeć Polaków w wielkim finale europejskiego czempionatu byłoby czymś wspaniałym, prawda?