Portugalia – Hiszpania typy, kursy oraz zakłady, gdzie oglądać spotkanie na żywo? (Liga Narodów, 27.09.2022)

Chorwacja, Holandia oraz Włochy czekają już na ostatniego z przeciwników w turnieju mającym wyłonić zwycięzcę tegorocznej edycji Ligi Narodów. Kto dołączy niebawem do tego grona? Portugalia – Włochy gdzie obejrzeć, typy, kursy oraz zakłady.

Portugalia – Hiszpania typy na Ligę Narodów

Sprawdźcie nasze najciekawsze Portugalia – Hiszpania typy, jakie mieli tym razem w swoich ofertach legalni polscy bukmacherzy:

Stare śmieci

Ze względu na ograniczenia związane z uprawianiem sportu podczas pandemii dotychczas zamiast trzech planowanych odsłon Ligi Narodów miejsce miały zaledwie dwie. Portugalia oraz Hiszpania to reprezentacje, które walczyły o końcowy triumf rok po roku. W premierowej odsłonie zwycięstwo zanotowali Portugalczycy, natomiast w edycji rozgrywanej przed rokiem wyższość Francuzów musiała uznać ekipa La Furia Roja.

Tak się składa, że w trwających właśnie zmaganiach prawo do udziału w Final Four na 100% uzyska tylko jedna z tych drużyn. Na nieco lepszej pozycji startowej są podopieczni Fernando Santosa, lecz absolutnie żadnego scenariusza nie należy tu wykluczać.

portugalia-hiszpania-typy

Podczas analizy ciekawych zakładów związanych z tym starciem naszą szczególną uwagę przykuły Portugalia – Hiszpania kursy związane z dorobkiem bramkowym obydwu drużyn, a także ilością oddanych strzałów.

Ogrom wielkich sportowych nazwisk w szeregach każdego z zespołów może przyprawić o zawrót głowy. Groźne ataki pod obiema bramkami są więc niemal pewne. Oby przynajmniej dziewięć z nich zakończyło się celnymi strzałami.

Bezpośrednie mecze Portugalia – Hiszpania

  • Hiszpania – Portugalia 1:1
  • Hiszpania – Portugalia 0:0
  • Portugalia – Hiszpania 0:0

Choć obie reprezentacje należą do absolutnego światowego topu, to ich bezpośrednią rywalizację trudno nazwać w ostatnich latach ciekawą. Mamy cichą nadzieję, że ulegnie to diametralnej zmianie. Wszak stawka tego wtorkowego starcia jest naprawdę znacząca.

Kiedy i o której spotkanie Portugalia – Hiszpania?

Pierwszy gwizdek omawianego starcia powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 20:45 w dniu 27 września bieżącego roku.

Gdzie z meczu Portugalia – Hiszpania transmisja na żywo?

Relację live z tego pojedynku będzie można śledzić na antenach stacji Polsat Sport Extra.

Zobacz też typy na mecze w Monachium, Chojnicach, Radomiu, a także Łodzi.