Portugalia – Liechtenstein typy i kursy (23.03.2023)

Przed Roberto Martinezem pierwszy mecz w roli selekcjonera popularnych Nawigatorów. O zwycięstwo gospodarzy raczej nie ma się co martwić. Dużo ciekawsza będzie prawdopodobnie jego skala. Rzućcie okiem, jakie Portugalia – Liechtenstein typy dla Was przygotowaliśmy.

Portugalia – Liechtenstein typy i przewidywania

Nie trzeba być raczej jakimś wielkim futbolowym znawcą, aby zrozumieć, jak wielka piłkarska przepaść dzieli obie strony tego pojedynku. W dorobku gospodarzy czwartkowej batalii znajduje się m.in. mistrzostwo Europy z  2016 roku czy też brąz MŚ z 1966r. Do największych sukcesów The Blues-Reds zalicza się natomiast czterobramkowe zwycięstwo nad Luksemburgiem oraz remis 2:2 z reprezentacją…Portugalii. Gołym okiem widać więc “nieznaczną” dysproporcję.

Bardzo kusząco przedstawiają się zatem Portugalia – Liechtenstein typy, zgodnie z którymi po 90. minutach tego starcia na tablicy wyników pojawi się przynajmniej kilka bramek. Najlepiej jeśli będzie to co najmniej sześć goli. Taki rezultat w pełni by nas usatysfakcjonował.

portugalia-liechtenstein-typy

Wybicie Niebiesko-czerwonym z głowy jakichkolwiek marzeń o osiągnięciu korzystnego wyniku będzie z pewnością celem CR7 i spółki już od pierwszych minut tej rywalizacji. To właśnie w początkowych czterdziestu pięciu minutach Roberto Martinez desygnuje zapewne do gry nieco bardziej “wyjściową” jedenastkę. Liczymy więc, że lwia część z co najmniej sześciu wspomnianych wyżej goli padnie właśnie w trzech pierwszych kwadransach pojedynku na Estádio José Alvalade.

Portugalia – Liechtenstein ostatnie wyniki

Przed Os Navegadores pierwsze spotkanie od czasu nieszczęsnego ćwierćfinału z Maroko. Jako że przeciwnik na start jakoś niespecjalnie wymagający, to można się spodziewać naprawdę wysokiego wyniku. Jeśli Gibraltar, Mołdawia czy też Estonia zdołały zaaplikować Liechtensteinowi po dwa gole, to strach tak naprawdę pomyśleć, co będzie w stanie zrobić reprezentacja Portugalii. Powtórzenie dorobku z mundialowego starcia ze Szwajcarami to chyba plan minimum.

Ostatnie mecze Portugalii

 • Maroko – Portugalia 1:0
 • Portugalia – Szwajcaria 6:1
 • Korea Południowa – Portugalia 3:1

Ostatnie mecze Liechtensteinu

 • Gibraltar – Liechtenstein 2:0
 • Mołdawia – Liechtenstein 2:0
 • Liechtenstein – Andora 0:2

Portugalia – Liechtenstein bezpośrednie mecze

 • Liechtenstein – Portugalia 0:3
 • Portugalia – Liechtenstein 2:1
 • Liechtenstein – Portugalia 2:2

Wyraźną przewagę w bilansie bezpośrednich starć posiadają rzecz jasna Portugalczycy. W turnieju kwalifikacyjnym do mundialu w 2006 roku Liechtenstein zdołał ugrać jednak historyczny remis. Czy powtórka z takiego scenariusza jest w tej chwili możliwa? Patrząc na aktualny potencjał obu drużyn – absolutnie nie.

Portugalia – Liechtenstein kursy bukmacherskie

Nasze Portugalia – Liechtenstein typy już znacie. Pora więc rzucić okiem na kursy, które tym razem delikatnie mówiąc, faworyzują tylko i wyłącznie jedną ekipę. Jaką? Sprawdźcie to sami:

 • Wygrana Portugalii: 1.01 
 • Remis: 22.00
 • Wygrana Liechtensteinu: 35.00

Gdzie oglądać Portugalia – Liechtenstein? Transmisja

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Premium 2. O której Portugalia – Liechtenstein? Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 23 marca bieżącego roku.