Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź typy, kursy i transmisja (03.03.2023)

Przyjmowanie na swoim obiekcie ekipy lidera nigdy nie jest sprawą prostą. Jak w tym arcytrudnym starciu spiszą się podopieczni Tomasza Tułacza? Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź typy, kursy, zapowiedź.

Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź typy i przewidywania

Odwoływanie się do aktualnej formy obu stron rywalizacji to wręcz obowiązek podczas dokładnej analizy bukmacherskiej. W przypadku meczu w Niepołomicach ciężko więc oprzeć się wrażeniu, że to przyjezdni mają dużo większe szanse na końcowy sukces.

puszcza-niepolomice-lks-lodz-typy

W stolicy województwa łódzkiego da się zaobserwować naprawdę spore ciśnienie związane z awansem do PKO Ekstraklasy. Rywal zza miedzy przecież już tam jest i radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź typy na triumf gości w przynajmniej jednej z połów nie powinny więc nikogo dziwić.

Bardzo dobra forma strzelecka zespołu dowodzonego przez Kazimierza Moskala pozwala nam wierzyć także w co najmniej dwa trafienia tej drużyny przez pełne 90. minut. Hiszpan Pirulo ostrzy sobie zęby na tytuł najlepszego strzelca ligi. Dobrym występem przeciwko niepołomiczanom może się do tego miana bardzo wyraźnie zbliżyć.

Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź ostatnie wyniki

Patrzenie w przyszłość z optymizmem w przypadku sympatyków Puszczy może być nieco utrudnione. Ich pupile nie potrafią bowiem wygrać ligowego starcia od przeszło pięciu kolejek. W zupełnie innym położeniu są fani ŁKS-u, gdyż ukochana drużyna piastuje wreszcie pozycję lidera ekstraklasowego zaplecza. Jak długo to będzie jeszcze trwać? Nie mamy bladego pojęcia. Łodzianie zrobią jednak z pewnością wszystko, aby na tym szczycie utrzymać się jak najdłużej.

Ostatnie mecze Puszczy

  • Chojniczanka – Puszcza 1:1
  • Puszcza – Ruch 0:1
  • Stal Rzeszów – Puszcza 1:0

Ostatnie mecze ŁKS-u

  • ŁKS – Chrobry 5:2
  • Skra – ŁKS 1:2
  • ŁKS – GKS Tychy 1:1

Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze

  • ŁKS – Puszcza 2:0
  • ŁKS – Puszcza 2:0
  • Puszcza – ŁKS 0:2

W przeszłości drogi Puszczy oraz ŁKS-u krzyżowały się zaledwie sześciokrotnie. Aż cztery takie pojedynki padały łupem Rycerzy Wiosny, co nie jest akurat zbyt dobrym prognostykiem przed piątkową rywalizacją na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. I choć piłka nożna już wielokrotnie zapewniała nam większe bądź mniejsze niespodzianki, to akurat tym razem na zbytnie zaskoczenia byśmy raczej nie liczyli.

Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Poznaliście już nasze Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź typy, a więc najwyższa pora rzucić okiem na kursy. Bukmacherzy nie mają tym razem jakiegoś wyraźnego faworyta, co może świadczyć tylko o tym, że zapowiada nam się naprawdę ciekawe widowisko:

Gdzie oglądać Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź? Transmisja

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Extra. Jesteście ciekawi, o której Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 3 marca bieżącego roku.