Radomiak – Cracovia typy, kursy, zakłady i transmisja, gdzie obejrzeć? (PKO Ekstraklasa, 30.09)

Tym razem chcemy wam przedstawić Radomiak – Cracovia typy na pojedynek w ramach 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas zacięta konfrontacja. Emocji absolutnie nie powinno zabraknąć.

Radomiak – Cracovia typy na starcie sąsiadów z tabeli

Do tej pory zespoły z Krakowa i Radomia prezentowały zbliżoną formę i praktycznie sąsiadują w ligowej tabeli. Przed tym pojedynkiem warto uważnie przeanalizować Radomiak – Cracovia kursy. Co zasługuje na szczególną uwagę?

Cracovia okaże się lepsza?

Starcie Radomiaka z Cracovią powinno dostarczyć niemałej porcji emocji. Mocno liczymy na to, że zawodnicy obu ekip stworzą naprawdę pasjonujące widowisko. Za chwilę przekażemy wam, Radomiak – Cracovia gdzie obejrzeć.

Radomiak - Cracovia typy

Zanim jednak to uczynimy, chcemy skupić się na aspektach sportowych. W pierwszej kolejności rzucamy okiem na ligową tabelę. Cracovia jest obecnie szóstą siłą PKO Ekstraklasy. Na koncie tego zespołu widnieje 14 punktów. Cracovia czterokrotnie wygrywała, dwa razy remisowała i poniosła cztery porażki.

Identyczny bilans ma Radomiak Radom, który w tabeli zajmuje ósme miejsce. Radomianie mają gorszy bilans bramkowy niż Cracovia. W przypadku Radomiaka jest to 11:13, natomiast krakowianie mają 12 strzelonych goli i dziewięć straconych.

Przeczuwamy, że w tym meczu wygra Cracovia. Właśnie ten zespół triumfował w trzech z ostatnich czterech bezpośrednich spotkań z Radomiakiem. To sprawia, że nasze Radomiak – Cracovia typy mają wielki sens.

Poza tym naszym zdaniem w tym spotkaniu nie będzie goli z obu stron. To dlatego, że aż w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów Cracovii tylko jedna drużyna zdobywała bramkę lub nie notowaliśmy trafień.

Bezpośrednie mecze Radomiak – Cracovia

  • Radomiak – Cracovia 0:1
  • Cracovia – Radomiak 1:2
  • Cracovia – Radomiak 1:0

Po raz ostatni te dwie ekipy spotkały się 22 kwietnia 2022 roku. Wówczas Cracovia wygrała 1:0.

Gdzie oglądać spotkanie Radomiaka z Cracovią?

Zastanawiasz się, gdzie dostępna będzie Radomiak – Cracovia transmisja? To spotkanie obejrzysz m.in. na Canal+ Sport i Canal+ online.

Kiedy starcie Radomiaka i Cracovii?

Pojedynek Radomiaka z Cracovią został zaplanowany na 30 września 2022 roku. Początek zmagań o 18:00.