Radunia – Lechia typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (19.10.2022)

Kolejne emocje związane z Fortuna Pucharem Polski zbliżają się wielkimi krokami! W niniejszym materiale pragniemy zaprezentować wam Radunia – Lechia typy na pojedynek, który odbędzie się już 19 października 2022 roku.

Radunia Stężyca – Lechia Gdańsk (19.10.2022)

Nietrudno wskazać faworyta meczu Radunia Stężyca – Lechia Gdańsk. Jest nim oczywiście zespół przyjezdny. Te dwie ekipy dzieli spora różnica. Gdańszczanie grają w PKO Ekstraklasie, a Radunia Stężyca występuje w rozgrywkach eWinner 2. ligi.

Radunia - Lechia typy

Ostatnio zespół ze Stężycy otrzymał mocny cios. Radunia przegrała w Kaliszu aż 1:5. Z pewnością pokonany zespół ma o czym myśleć. Musi też szybko się otrząsnąć po tym niepowodzeniu, bo przecież na horyzoncie konfrontacja z Lechią Gdańsk.

A Lechia też ma za sobą przykre doświadczenie. W starciu z Rakowem Częstochowa gdański zespół przegrał aż 0:3. Po tym spotkaniu pozostaje na dnie ligowej tabeli. Gdańszczanie zajmują 17. miejsce, mając na koncie tylko osiem punktów. Radunia to z kolei trzynasta siła zmagań w drugiej lidze. Póki co uzbierała jedynie szesnaście punktów.

Lechia Gdańsk dopiero rozpoczyna rywalizację w tej edycji Fortuna Pucharu Polski. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Raduni. Ten zespół ma już za sobą dwa mecze. Najpierw pokonał 3:2 Wisłę Puławy, a następnie rozprawił się 2:0 z KS Wieczysta Kraków.

Radunia – Lechia wyniki bezpośrednich meczów

  • Lechia – Radunia 2:1

Radunia – Lechia typy bukmacherskie

Na pewno w ciemno można zakładać, że to goście z Gdańska będą świętować triumf w tym pojedynku. Nie czarujmy się, są mocniejszym zespołem i nie zmienia tego nawet fakt, że w bieżącym sezonie szorują po dnie ligowej tabeli. W teorii nie powinni mieć większych problemów z tym, by pokonać ekipę Raduni Stężyca.

Skoro KKS Kalisz zaaplikował zespołowi ze Stężycy aż pięć bramek, to uważamy, że gdańszczanie zdobędą co najmniej dwa trafienia. Z naciskiem na co najmniej. Może być ich oczywiście dużo więcej.

Radunia – Lechia kursy bukmacherskie

Lechia to faworyt bukmacherów. Jeżeli zespół z PKO Ekstraklasy nie wygra, to będziemy mieć sensację.

Radunia – Lechia gdzie oglądać?

Dostępna będzie Radunia – Lechia transmisja. Spotkanie obejrzysz na Polsacie Sport i na platformie Polsat Box Go. Mecz odbędzie się 19 października o godz. 14:30.