Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław typy i kursy (10.03.2023)

W 24. kolejce Ekstraklasy Raków rywalizować będzie ze Śląskiem. Pora zatem na to, by przedstawić wam Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław typy. Zamierzasz obstawiać? Zapoznaj się z naszą analizą.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław typy i przewidywania

Rzuciliście już okiem na nasze Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław typy? Jeśli tak, to doskonale. Czas bowiem szerzej omówić prognozę w kontekście pojedynku w Częstochowie.

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław typy

Przeczuwamy, że mecz zakończy się triumfem Rakowa. Częstochowska ekipa ewidentnie ma patent na pokonywanie Śląska Wrocław. Wygrywała z tym zespołem aż w trzech z czterech poprzednich pojedynków.

Poza tym przewidujemy, że do przerwy będziemy mieć rezultat remisowy. Skąd właśnie taki typ? Tutaj na uwadze mamy fakt, że Śląsk zremisował pierwszą połowę w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych.

Przed konfrontacją w Częstochowie warto również zajrzeć do tabeli PKO Ekstraklasy. Raków aktualnie znajduje się na samym szczycie. Częstochowianie są liderem z dorobkiem 55 punktów. Wygrali 17 meczów, czterokrotnie remisowali, a dwa razy schodzili z boiska bez zdobyczy.

Śląsk Wrocław w zestawieniu najwyższej klasy rozgrywkowej zajmuje dziesiąte miejsce. Póki co zdobył 29 punktów. Wrocławianie zanotowali siedem zwycięstw, osiem remisów i osiem porażek. Na pewno ten sezon nie układa się tak, jak wymarzyli sobie wrocławscy kibice.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław ostatnie wyniki

Ostatnimi czasy piłkarze Śląska notowali zarówno lepsze, jak i słabsze występy. A jak szło ekipie Rakowa? Niewątpliwie dużo lepiej.

Ostatnie mecze Rakowa Częstochowa

  • Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 0:2
  • Motor Lublin – Raków Częstochowa 0:3
  • Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa 1:2

Ostatnie mecze Śląska Wrocław

  • Cracovia – Śląsk Wrocław 1:1
  • KKS Kalisz – Śląsk Wrocław 3:0
  • Śląsk Wrocław – Lech Poznań 2:1

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław bezpośrednie mecze

Do ostatniego bezpośredniego starcia tych dwóch ekip doszło 28 sierpnia 2022 roku. Wówczas Raków Częstochowa okazał się wyraźnie lepszy od Śląska Wrocław i wygrał 4:1.

  • Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa 1:4
  • Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław 1:1
  • Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa 1:2

Wcześniej – 10 kwietnia 2022 roku – padł rezultat remisowy 1:1. Jeszcze prędzej – 16 października 2021 roku – ekipa częstochowskiego Rakowa rozprawiła się ze Śląskiem 2:1.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

Poznaliście już nasze Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław typy. A kto jest faworytem bukmacherów? Oni zdecydowanie większe szanse na sukces dają zespołowi Rakowa.

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław? Transmisja

Mecz Rakowa Częstochowa ze Śląskiem Wrocław został przewidziany na 10 marca 2023 roku. Spotkanie rozpocznie się o 20:30.

Skoro już wiesz, o której Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, to teraz pora skupić się na tym, gdzie będzie można oglądać tę konfrontację. Bezpośrednia transmisja pojawi się na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.

Spotkanie będzie można śledzić również za pośrednictwem internetu. Stream znajdziesz na Canal+ online.