Raków Częstochowa – Warta Poznań typy, kursy i zapowiedź (05.08.2023)

Dwóch młodych i zdolnych menadżerów oraz dwie ekipy prezentujące futbol ciekawy dla oka. Co może z tego ostatecznie wyniknąć? Zerknijcie do tekstu Raków Częstochowa – Warta Poznań typy, by dowiedzieć się nieco więcej.

Raków Częstochowa – Warta Poznań typy i przewidywania

Oczywiście w medialnych wypowiedziach ciężko doszukać się podobnych deklaracji, ale absolutnie logiczne jest, że Medaliki skupiają się w tym momencie na swoich występach w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Taka szansa jak ta w trwającym sezonie może się jeszcze długo, a być może nawet i nigdy nie powtórzyć. Trzeba więc wykorzystać ją do granic możliwości.

Warta, która już w poprzedniej kampanii miewała okresy naprawdę imponującej gry, na pewno nie odda częstochowianom tego meczu tylko dlatego, że są oni aktualnymi piłkarskimi mistrzami kraju. Rywalizacja o zwycięstwo będzie niezwykle zacięta, czego dowodem okaże się najprawdopodobniej kilka trafień na kontach obu stron pojedynku.

rakow-warta-typy

Analizując dokładnie oferty bukmacherskie na tę potyczkę, byliśmy bardzo zdziwieni kilkoma zakładami. W szczególności Raków Częstochowa – Warta Poznań typy na wygraną Zielono-białych są dla nas zupełnie niezrozumiałe. Gospodarze mogą bowiem wystawić tzw. drugi garnitur, a wtedy faworyzowanie Zwolińskiego i spółki okaże się zupełnie bezpodstawne.

Bez względu na to, jakim wynikiem zakończy się ostatecznie samo starcie, jedno wiemy na pewno. Jeśli pragniecie ciekawego futbolowego widowiska, to opisywana batalia spełni bez wątpienia Wasze oczekiwania.

Raków Częstochowa – Warta Poznań ostatnie wyniki

Udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów i co za tym idzie odwołanie jednego ze spotkań może delikatnie zaburzyć nam pogląd na aktualną dyspozycję Rakowa. Ci, którzy nastawiają się na łatwą przeprawę z podopiecznymi Dawida Szulczka mogą się więc nieco zdziwić. Pokonanie Górnika Zabrze przez poznaniaków nie było raczej dziełem przypadku. Częstochowian czeka naprawdę ciężkie zadanie, jeśli marzy im się przypisanie do konta kolejnego kompletu oczek.

Ostatnie mecze Rakowa

  • Qarabag – Raków 1:1
  • Raków – Qarabag 3:2
  • Raków – Jagiellonia 3:0

Ostatnie mecze Warty

  • Warta – Górnik 2:0
  • Warta – Pogoń 0:1
  • Warta – Polonia Środa Wlkp 3:0

Raków Częstochowa – Warta Poznań bezpośrednie mecze

  • Warta – Raków 1:1
  • Raków – Warta 1:0
  • Warta – Raków 0:2

Historia bezpośrednich starć obu zespołów nie jest jakoś przesadnie obfita, ale da się z niej wywnioskować, że to częstochowianie znajdowali zwykle dość dobry sposób na pokonanie rywala z Wielkopolski. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy i tym razem będzie to wyglądało podobnie.

Raków Częstochowa – Warta Poznań kursy bukmacherskie

Raków Częstochowa – Warta Poznań typy to oczywiście nie wszystko. Polecamy więc przyjrzeć się także nieco bliżej kursom bukmacherskim na to starcie. Oto garść informacji wprost z oferty firmy Betclic:

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – Warta Poznań? Transmisja

Relacja live z obiektu zlokalizowanego na Jasnej górze będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3. O której Raków Częstochowa – Warta Poznań? Gwizdek oznaczający oficjalne rozpoczęcie meczu powinien wybrzmieć około godz. 15:00 w dniu 5 sierpnia bieżącego roku.