Raków – Wisła Płock typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (5.11.2022)

Kolejny weekend to oczywiście następne emocje związane z PKO Ekstraklasą! W ciemno można zakładać, że ciekawie będzie w Częstochowie – my przedstawiamy w tym tekście Raków – Wisła Płock typy, które warto sprawdzić.

Raków Częstochowa – Wisła Płock (5.11.2022)

Zanim szerzej omówimy nasze prognozy w kontekście meczu Raków Częstochowa – Wisła Płock oczywiście warto rzucić okiem na sytuację w tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Jak dotychczas sprawowały się te dwie ekipy?

Raków - Wisła Płock typy

Wisła Płock jakiś czas temu otwierała zestawienie PKO Ekstraklasy. “Nafciarze” pozostają co prawda w czubie, ale oddalili się od pozycji lidera. Aktualnie zajmują piąte miejsce. Na koncie tej drużyny widnieje 25 punktów. Płocczanie siedem razy wygrywali, czterokrotnie dzielili się punktami, a poza tym cztery razy schodzili z boiska bez zdobyczy.

Raków Częstochowa z kolei zajmuje pierwsze miejsce. Drużyna spod Jasnej Góry ma 10 “oczek” więcej niż Wisła Płock. Częstochowianie jedenastokrotnie wygrywali, dwa razy dzielili się punktami z drużynami przeciwnymi, a ponadto ponieśli dwie porażki. Niewątpliwie wyniki osiągane przez ten zespół w sezonie 2022/2023 robią duże wrażenie.

Raków – Wisła Płock wyniki bezpośrednich meczów

  • Raków – Wisła Płock 0:3
  • Raków – Wisła Płock 3:0
  • Raków – Wisła Płock 2:0
  • Raków – Wisła Płock 0:1
  • Wisła Płock – Raków 1:1

Raków – Wisła Płock typy bukmacherskie

Pora szerzej przedstawić nasze autorskie Raków – Wisła Płock typy! W kontekście tego spotkania przewidujemy zwycięstwo gospodarzy. Na uwadze mamy oczywiście dotychczasowe wyniki zespołu z Częstochowy, jak i fakt, że Raków triumfował w dwóch z poprzednich trzech potyczek z drużyną z Płocka.

Nasze przeczucia wskazują również na to, że gole będą padały tylko z jednej strony. Skąd taki pomysł? W tym przypadku uwzględniliśmy fakt, że tylko jedna drużyna zdobywała bramki w czterech z ostatnich pięciu meczów Rakowa.

Raków – Wisła Płock kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości. Ich faworytem jest Raków Częstochowa.

  • Wygrana Rakowa: 1,37
  • Remis: 5,20
  • Wygrana Wisły Płock: 7,80

Raków – Wisła Płock gdzie oglądać?

Mecz w Częstochowie odbędzie się 5 listopada 2022 roku o 20:00. Raków – Wisła Płock transmisja pojawi się natomiast na Canal+ Sport i TVP Sport oraz Canal+ online i sport.tvp.pl.