Rekord Bielsko Biała – Pogoń typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (18.10.2022)

Pora na kolejne zmagania w ramach Fortuna Pucharu Polski. Przygotowaliśmy bardzo interesujące Rekord Bielsko-Biała – Pogoń typy. 

Rekord Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin (18.10.2022) 

W Bielsku-Białej dojdzie do starcia w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Bez najmniejszego kłopotu można wskazać faworyta pojedynku Rekord Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin. Są nim oczywiście goście. To bezsprzecznie zdecydowanie wyżej notowana drużyna.

Rekord Bielsko Biała - Pogoń typy

Pogoń Szczecin dopiero rozpoczyna przygodę z Fortuna Pucharem Polski 2022/2023. Rekord Bielsko-Biała z kolei rozegrał już jedno spotkanie w ramach tych rozgrywek. W poprzedniej fazie zdołał rozprawić się z ekipą Chełmianki Chełm. Mecz zakończył się rezultatem 3:0.

Przed tym pojedynkiem warto zajrzeć do ligowych tabel. Pogoń Szczecin to piąta siła PKO Ekstraklasy. W trzynastu meczach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej “Portowcy” wywalczyli 22 punkty. Rekord natomiast to wicelider trzecioligowych rozgrywek. W swojej grupie bielszczanie uzbierali 26 punktów. Takim dorobkiem mogą się pochwalić po 12 spotkaniach.

Rekord Bielsko-Biała – Pogoń wyniki bezpośrednich meczów

W ostatnich latach nie dochodziło do pojedynków z udziałem tych dwóch ekip.

Rekord Bielsko-Biała – Pogoń typy bukmacherskie

W bieżącym sezonie obie ekipy prezentują się całkiem solidnie. Jak będzie tym razem? Prognozujemy, że Pogoń nie będzie mieć większych problemów z pokonaniem trzecioligowca. Te ekipy dzieli przepaść. Szczecinianie są zdecydowanie wyżej notowani, co powinni udowodnić na boisku.

Zakładamy poza tym, że “Rekordziści” nie zdołają zdobyć nawet jednej bramki. Drużyna z PKO Ekstraklasy powinna postawić bardzo twarde warunki. Jesteśmy wręcz przekonani, że bielszczanom ciężko będzie forsować defensywę przeciwnika. Niewątpliwie warto wziąć pod uwagę takie Rekord Bielsko-Biała – Pogoń typy.

Rekord Bielsko-Biała – Pogoń kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości. Za faworyta uznają ekip Pogoni Szczecin. Trudno dziwić się takim przewidywaniom.

Rekord Bielsko-Biała – Pogoń gdzie oglądać? 

Z pewnością nie zabraknie osób chętnych do śledzenia bezpośredniej transmisji z tego pojedynku. Warto odnotować, że Rekord Bielsko-Biała – Pogoń transmisja dostępna będzie wyłącznie na platformie Łączy Nas Piłka TV. 

To spotkanie zaplanowano na 18 października 2022 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 14:15.