Resovia – Ruch Chorzów typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Fortuna 1. liga, 8.10)

Sporo emocji dostarczają zmagania w ramach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, a więc PKO Ekstraklasy. Dużo dzieje się jednak również na jej zapleczu. W tym tekście chcemy wam przedstawić Resovia – Ruch Chorzów typy, które bez wątpienia zasługują na uwagę.

Resovia – Ruch Chorzów typy godne uwagi

Uważnie przeanalizowaliśmy dostępne u bukmacherów Resovia – Ruch Chorzów kursy. Co szczególnie rzuciło nam się w oko i gdzie upatrujemy tzw. pewniaków? Zerknijcie na nasze prognozy, być może okażą się bardzo przydatne.

Resovia nie zdoła podtrzymać passy?

W ostatnim czasie drużyna ze stolicy Podkarpacia zalicza fenomenalną passę. Rzeszowianie wygrali trzy mecze z rzędu. Najpierw pokonali 2:1 Puszczę Niepołomice, później 1:0 Garbarnię Kraków (mecz towarzyski), a następnie Stal Rzeszów 4:3.

Resovia - Ruch Chorzów typy

Mniej imponująco wygląda to w przypadku Ruchu Chorzów. Ta ekipa w zeszłej kolejce pokonała 2:1 Sandecję Nowy Sącz, a wcześniej zremisowała w sparingu 1:1. Jeszcze prędzej chorzowski zespół podzielił się punktami z Wisłą Kraków (1:1).

Resovia w ligowej tabeli zajmuje szesnaste miejsce. Ma 11 punktów po tym, jak wygrała dwa mecze, pięciokrotnie remisowała i pięć razy uznawała wyższość drużyn przeciwnych.

Ruch Chorzów to z kolei lider ligowej tabeli. “Niebiescy” zgromadzili 25 punktów. Chorzowianie siedmiokrotnie wygrywali, cztery razy podzielili się punktami i raz przegrali.

Zważając na potencjał obu ekip, podsuwamy Resovia – Ruch Chorzów typy, że goście wygrają lub zremisują. Chorzowianie triumfowali w czterech z pięciu ostatnich meczów, a raz zremisowali.

Zanim wyjaśnimy Resovia – Ruch Chorzów gdzie obejrzeć, chcemy wam również podsunąć typ, że obie ekipy zdobędą gola. Skąd taki pomysł? Piłkarze obu zespołów strzelali w czterech z poprzednich pięciu pojedynków Resovii. Wymowne, prawda?

Bezpośrednie mecze Resovia – Ruch Chorzów

  • Resovia – Ruch Chorzów 1:0
  • Ruch Chorzów – Resovia 5:1

Do ostatniego bezpośredniego pojedynku tych dwóch ekip doszło 24 kwietnia 2019 roku. Wówczas górą była Resovia 5:1.

Gdzie obejrzeć Resovia – Ruch?

Wiemy już, gdzie pojawi się Resovia – Ruch Chorzów transmisja. Spotkanie obejrzysz na fortuna1liga.statscore.com.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Kiedy mecz Resovii z Ruchem?

Ten pojedynek przewidziano na 18 października 2022 roku. Początek meczu o 20:00.