Termalica – Legia typy, zapowiedź i transmisja spotkania

Ostatni w tabeli Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym stadionie Legię.

Typy naszej redakcji na Bruk-Bet Termalica – Legia Warszawa (19.02.2022)

Zobacz nasze na Termalica – Legia typy i skonfrontuj je ze swoimi przewidywaniami.

termalica legia typy

Pojedynek dwóch podrażnionych zespołów

Legia pod wodzą Aleksandara Vukovicia miała wrócić na właściwe tory. Tymczasem Wojskowi zanotowali kolejną wstydliwą porażkę. Na własnym stadionie przegrali 0:1 z Wartą Poznań, a mecz obfity był w kontrowersje, w tym czerwoną kartkę i zawieszenie na trzy mecze Artura Boruca. Atmosfera w Legii daleka jest od ideału, ale swoje problemy ma też Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Słonie w minionej kolejce zostały zdeklasowane w Poznaniu, przegrywając z Lechem aż 0:5. Oba zespoły mają zatem sporo do udowodnienia swoim kibicom. Co z tego wyjdzie?

Nasze na Termalica – Legia typy dajemy na podwójną szansę, a więc wygraną Termalici bądź remis. Owszem, to Legia jest faworytem, ale Wojskowi jeszcze nigdy w lidze nie wygrali w Niecieczy. Przegrali każdy z trzech wyjazdowych pojedynków z Termalicą, w tym w rundzie wiosennej 0:1.

Stawiamy też zakłady, że w meczu padną co najwyżej trzy gole. Tylko w jednym z siedmiu dotychczas rozegranych bezpośrednich meczy Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa oglądaliśmy powyżej trzech goli. Dodatkowo, w żadnych z trzech ostatnich domowych spotkań Słoni nie padło więcej, niż trzy gole.

Trzecie na Termalica – Legia typy? Prosimy bardzo. Sugerujemy postawić zakłady na powyżej 4.5 żółtej kartki w całym spotkaniu. Legia w ostatnich pięciu meczach ligowych gra ze średnią 3.00, a Termalica 2.00 żółtej kartki/mecz.

Zanim wyślesz kupony, zobacz jeszcze ostatnie bezpośrednie mecze i formę obu drużyn.

Ostatnie bezpośrednie spotkania 
Legia – Termalica 3:0
Termalica – Legia 1:0
Legia – Termalica 6:0
Ostatnie mecze Bruk-Bet Termaliki
Lech – Termalica 5:0
Termalica – Jagiellonia 2:1
Termalica – Radnik 1:1
Ostatnie mecze Legii Warszawa
Legia – Warta 0:1
Legia – GKS Bełchatów 4:0
Zagłębie Lubin – Legia 1:3

Tych piłkarzy nie zobaczymy

Termalica zagra bez kontuzjowanych Kozulja i Żyry. Legia będzie musiała radzić sobie bez zawieszonego Artura Boruca oraz kontuzjowanych Kapustki, Jędrzejczyka oraz Ribeiro. Nie wiadomo, co z Hołownią i Rosołkiem (Legia) oraz Tekijaskim (Termalica).

Gdzie obejrzeć Termalica – Legia na żywo?

Z meczu Termalica – Legia transmisja zostanie przeprowadzona przez następujące kanały: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra HD. Transmisja meczu dostępna będzie także w otwartym kanale TVP Sport. Początek już 19 lutego 2022 roku, o godzinie 20:00. Możesz obstawiać m.in. w Betfan, LVBET i forBET.

Zobacz typy na Górnik Zabrze – Raków Częstochowa.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Legia, ale my mamy nieco inne na Termalica – Legia typy.

  • Czy Artur Boruc zagra z Termaliką?

Nie. Doświadczony bramkarz został zawieszony na trzy spotkania.

0 0 votes
Article Rating