Termalica – Radomiak typy, kursy i transmisja

Ostatnia w tabeli Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra z Radomiakiem Radom. Co przyniesie nam ten mecz? Sprawdźmy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom typy (3.04.2022)

Zacznijmy od naszych przewidywań. Przygotowaliśmy dwa darmowe na Termalica – Radomiak typy, oparte o atrakcyjne kursy bukmacherskie.

Słonie z nożem na gardle

Termalica jest ostatnią drużyną w ligowej tabeli i każdy punkt dla niej jest na wagę złota. Zwłaszcza, że przed rozpoczęciem 27. kolejki spotkań, strata do bezpiecznego miejsca wynosiła już 5 punktów. W ostatniej kolejce Słonie dały sygnał, że jeszcze wierzą w utrzymanie. Termalica zremisowała 1:1 w Zabrzu, z tamtejszym Górnikiem. Były to pierwsze punkty po porażkach z Zagłębiem Lubin i Legią Warszawa.

termalica radomiak typy

Od trzech meczy wygrać nie potrafi za to Radomiak. Radomianie w 5 ostatnich spotkaniach odnieśli tylko 1 zwycięstwo i 2 remisy. Ekipa ta coraz mniej przypomina Radomiaka, którego mieliśmy okazję podziwiać w rundzie jesiennej. Na wiosnę Radomiak gra słabo i stracił już kontakt z czołówką, a marzenia o  europejskich pucharach prysnęły, niczym bańka mydlana.

Jakie zatem na Termalica – Radomiak typy? Stawiamy zakład podwójna szansa na wygraną Słoni lub remis w nadchodzącym meczu. Wystarczy spojrzeć w historię bezpośrednich meczy, żeby zrozumieć ten typ. Termalica nie przegrała żadnego z czterech ostatnich spotkań przeciwko Radomiakowi, wygrywając dwa z nich. Mało tego, Radomiak nie wygrał na wyjeździe trzech kolejnych meczy w lidze, przegrywając z dwa z nich.

Oczywiście w Niecieczy może nas czekać mecz walki. Dlatego stawiamy także na Termalica – Radomiak typy na BTTS. Skąd pomysł, że obie drużyny strzelą bramki? Taka sytuacja miała miejsce w 9 z 15 ostatnich meczy Radomiaka, w 3 z 5 ostatnich bezpośrednich starć opisywanych drużyn oraz w 3 ostatnich meczach Słoni. Twierdzimy, że jest to wystarczające, żeby zaatakować zakłady na BTTS po przyzwoitym kursie.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Radomiak – Termalica 1:1
 • Radomiak – Termalica 0:1
 • Termalica – Radomiak 3:2

Ostatnie mecze Termalici

 • Stal Mielec – Termalica 1:4
 • Górnik Zabrze – Termalica 1:1
 • Legia – Termalica 4:1

Ostatnie mecze Radomiaka

 • Radomiak – Stal Mielec 1:1
 • Śląsk – Radomiak 0:0
 • Pogoń – Radomiak 4:0

Gdzie obejrzeć mecz Termalica – Radomiak?

Z nadchodzącego spotkania Termalica – Radomiak transmisja będzie dostępna na kanale Canal+ Sport oraz dodatkowo na Canal+ Sport 3. Dla chcących oglądać mecz w internecie, polecamy oficjalne źródło Canal+ Online. Warto mieć na uwadze, że niedzielny mecz rozpocznie się dość wcześnie. Pojedynek w Niecieczy zaplanowano bowiem na 12:30. Kolejnym meczem będzie z kolei starcie Jagi z Miedziowymi.

FAQ

 • Kto wygrał ostatnio?

W ostatnim bezpośrednim meczu padł remis 1:1.

 • Kto ma najlepsze kursy na ten mecz?

Porównanie bukmacherów i ciekawe typy sprawdzisz w przygotowanym przez nas tekście.

0 0 votes
Article Rating