Walia – Polska typy, zakłady, kursy, transmisja, gdzie oglądać mecz? (Liga Narodów, 25.09.2022)

Obiekt w Cardiff będzie w niedzielny wieczór areną walki o pozostanie w dywizji A. Która z ekip zachowa więcej zimnej krwi? Walia – Polska gdzie obejrzeć, typy, zakłady, kursy.

Walia – Polska typy warte uwagi

Sprawdźcie nasze najciekawsze Walia – Polska typy:

Plac budowy

Nawet olbrzymia słabość do reprezentacji narodowej nie może zakrzywić realnego stanu kadry. Niestety na ten moment ciężko mówić o tym, jakoby podopieczni Czesława Michniewicza byli drużyną w pełni przygotowaną do udziału w zbliżającym się mundialu. Nadal zdecydowanie więcej pojawia się pytań aniżeli odpowiedzi, a sama reprezentacja przypomina swoisty plac budowy.

Jednym z niewielu zawodników sprawiających wrażenie gotowych na grę w Katarze jest Piotr Zieliński. Popularny Zielu był absolutnie najlepszym graczem podczas czwartkowej batalii z Holandią. Wtedy jego dobry występ nie został udokumentowany bramką. Intuicja podpowiada nam, że ta sztuka powiedzie się podczas ostatniego z meczów grupowych.

walia-polska-typy

Podczas przeszukiwania ofert na potyczkę Walia – Polska kursy na liczbę fauli zwróciły naszą szczególną uwagę. Chyba nie musimy nikomu przypominać, że stawką tej rywalizacji jest utrzymanie w dywizji A. Determinacji oraz poświęcenia w szeregach obu drużyn zabraknąć więc nie powinno. Linia 26 napomnień jest co prawda linią niską, ale jej przekroczenie nie powinno sprawić problemu obydwu reprezentacjom. Taką przynajmniej mamy nadzieję.

Bezpośrednie mecze Walia – Polska

  • Polska – Walia 2:1
  • Walia – Polska 0:1
  • Polska – Walia 1:0

Trzy ostatnie mecze i trzy wygrane. Trzeba przyznać, że Walijczycy to rywal, który zdecydowanie leży naszym Orłom. Tym razem triumf nad ekipą z Wysp jest wyjątkowo pożądany. Oby Polakom udało się więc utrzymać tę wspaniałą serię.

Kiedy i o której mecz Walia – Polska?

Start omawianego starcia zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 25 września bieżącego roku.

Gdzie oglądać Walia – Polska?

Ze spotkania Walia – Polska transmisja na żywo będzie miała miejsce m.in. na antenach stacji TVP 1, TVP Sport, jak i Polsat Sport Premium.

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport przeczytacie także o innych pojedynkach rozgrywanych w bieżącej edycji Ligi Narodów. Mowa tu np. o pojedynku pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii oraz Szwajcarii.