Warta – Radomiak typy, kursy i zakłady na mecz

Czy ekipa z Radomia zanotuje dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie PKO Ekstraklasy?

Godne uwagi typy na mecz Warta Poznań – Radomiak Radom (20.02.2022)

Sprawdźcie najlepsze Warta – Radomiak typy.

warta radomiak typy

Warta wykorzysta atut “domowego” boiska?

W ligowej tabeli Radomiaka i Wartę dzieli aż… 16 punktów. Mimo wszystko, naszym zdaniem, nie należy skreślać poznaniaków. Co prawda obecnie zajmują w zestawieniu PKO Ekstraklasy odległe, 14. miejsce, jednak tak naprawdę niedługo mogą znaleźć się wyżej.

Radomiak aktualnie jest czwartą siłą ekstraklasowej tabeli. Ta ekipa wywalczyła 36 „oczek”. Z pewnością zespół z Radomia ma chrapkę na to, by wskoczyć na podium. Obecnie traci do niego tylko pięć punktów.

Co ciekawe, Warta Poznań nie przegrała w ostatnich pięciu meczach – dwukrotnie wygrywała i trzykrotnie dzieliła się punktami z rywalami. Radomiak natomiast zanotował dwa zwycięstwa, dwa remisy i raz przegrał.

Chcesz obstawić Warta – Radomiak zakłady? Uważamy, że godnym uwagi jest typ na zwycięstwo ekipy ze stolicy Wielkopolski. Poznaniacy wygrali aż cztery z ostatnich pięciu spotkań przeciwko Radomiakowi.

Bardziej interesują cię Warta – Radomiak typy dotyczące goli? Tutaj też mamy coś ciekawego. Podpowiadamy, że warto postawić na bramki z obu stron. To dlatego, że aż w trzech z ostatnich pięciu spotkań Radomiaka trafiali przedstawiciele obu zespołów.

Stawiamy też na to, że pierwszą połowę wygra Radomiak Radom. Ta propozycja spodoba się tym, którzy uwielbiają okazałe Warta – Radomiak kursy. A skąd w ogóle taki pomysł, że goście będą prowadzić do przerwy? Ano stąd, że wygrywali pierwszą połowę w 9 z ostatnich 15 spotkań.

Do poprzedniego starcia Warty i Radomiaka doszło 20 sierpnia 2021 roku. Wówczas Radomiak wygrał 1:0. Wcześniej Warta pokonała ekipę z Radomia 2:0.

Warto rzucić okiem na poniższą tabelę, w której zawarliśmy ostatnie wyniki tych zespołów.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Ostatnie bezpośrednie spotkania 
Radomiak – Warta 1:0
Warta – Radomiak 2:0
Warta – Radomiak 3:0
Ostatnie mecze Warty Poznań
Legia – Warta 0:1
Warta – Górnik Łęczna 1:1
Metalist – Warta 0:0
Ostatnie mecze Radomiaka Radom
Radomiak – Raków 0:1
Radomiak – Wisła Płock 1:1
Legia – Radomiak 4:0

Absencje piłkarzy

W tym spotkaniu zabraknie kilku zawodników. Jeżeli chodzi o Wartę, to nie zagrają Corryn, Kieliba i Pleśnierowicz. Po przeciwnej stronie barykady pauzuje Nascimento.

Warta – Radomiak transmisja – kiedy, gdzie, o której?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (20 lutego). Pierwszy gwizdek sędziego o 12:30, a Warta – Radomiak transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Mecz obejrzysz też na Canal+ online. Zobacz teraz także prognozy na mecz Lechia – Lech, zapowiadany jako hit kolejki.

FAQ

  • Kto jest faworytem?
    Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania. Zanosi się na zacięty mecz.
  • Gdzie atrakcyjne Warta – Radomiak typy?
    Zawarliśmy je w niniejszym tekście.

0 0 votes
Article Rating