Warta – Śląsk typy, zakłady i zapowiedź ✔️ 13.12.2021

Poniedziałkowy mecz Warta Poznań – Śląsk Wrocław zamknie 18. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Czy w Grodzisku Wielkopolskim będziemy świadkami ciekawych emocji? Na to przede wszystkim liczymy!

Typy na Warta Poznań – Śląsk Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi trzema przewidywaniami. Sprawdź czy prezentowane na Warta – Śląsk kursy są aktualne.

warta śląsk typy

Czy Warta wreszcie się przełamie?

Warta Poznań czeka na przełamanie, a więc zwycięstwo już od trzech kolejek. Zieloni przegrali w tym czasie z Wisłą Płock, Lechem Poznań, a w ostatniej rundzie podzielili się punktami z Wisłą Kraków (1:1). Śląsk Wrocław w minionej kolejce musiał uznać wyższość Górnika Zabrze (1:3) i była to już trzecia porażka w ostatnich pięciu meczach ligowych. Wcześniej wrocławianie wygrali jednak 2:1 ze Stalą Mielec. Obie ekipy mają zatem sporo do udowodnienia swoim kibicom.

Nasze pierwsze na mecz Warta – Śląsk typy pokazują, że będzie remis bądź wygrają przyjezdni. Dlaczego tak sądzimy? Wystarczy spojrzeć w historię bezpośredniej rywalizacji. Śląsk Wrocław nie przegrał żadnego z dotychczas rozegranych siedmiu bezpośrednich meczy z Wartą, a wygrał aż 4 razy. Trzykrotnie padał remis, stąd nasze zakłady na X2 w nadchodzącym meczu.

Przewidujemy, że sprawdzą się tez na mecz Warta – Śląsk typy na to, że obie drużyny nie strzelą gola. Aż w 12 z 15 ostatnich meczy Warty maksymalnie tylko jedna drużyna trafiała do bramki.

Wreszcie stawiamy też na remis do przerwy. Skąd taki pomysł? Warta Poznań zremisowała pierwszą połowę w 10 z ostatnich 15 spotkań. Co ciekawe, w każdym z ostatnich pięciu bezpośrednich meczy Warta Poznań – Śląsk Wrocław do przerwy byliśmy świadkami prowadzenia którejś z drużyn. Tym razem powinny zagrać nieco bardziej ostrożnie, zwłaszcza, że obie nie mogą pozwolić sobie na stratę kolejnych cennych punktów. Dlatego liczymy, że prawdziwe emocje czekają nas dopiero po przerwie.

Ostatnie mecze i bezpośrednia rywalizacja

Warta Poznań w minionej kolejce zremisowała 1:1 z Wisłą Kraków. Śląsk Wrocław musiał uznać wyższość Górnika Zabrze, przegrywając wyjazdowy mecz 1:3. Po raz ostatni Warta Poznań i Śląsk Wrocław krzyżowały rękawice w lipcu tego roku. W stolicy Dolnego Śląska padł remis 2:2. Wynik meczu dla Zielonych otworzył Grzesik. Później to Śląsk odpowiedział trafieniami Picha i Exposito, ale ostatnie słowo należało do Czyżyckiego.

Gdzie najlepsze na Warta – Śląsk kursy?

Gdzie warto wykorzystać nasze przedmeczowe Warta – Śląsk typy? STS, Betclic oraz Fortuna w naszym odczuciu są najlepszymi bukmacherami do obstawiania tego meczu. Mówiąc wprost, oferują korzystne dla graczy kursy bukmacherskie. Sprawdź jednak kursy bezpośrednio przed wysłaniem kuponu. Miej na uwadze, że potrafią się często zmieniać.

Warta Poznań – Śląsk Wrocław transmisja meczu

Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 pokażą transmisję na żywo z Grodziska Wielkopolskiego. Początek meczu Warta Poznań – Śląsk Wrocław o godzinie 18:00. Liczymy na dobre widowisko w wykonaniu drużyn, które potrzebują ligowych punktów. Śląsk goni ligowe podium, a Warta Poznań próbuje wyrwać się ze strefy spadkowej.

Te pytania nam zadajecie

  • Kogo faworyzują bukmacherzy?

Zakłady bukmacherskie stawiają na Śląsk Wrocław.

  • Gdzie najlepsze na Warta – Śląsk kursy?

Betclic, STS i Fortuna w naszym odczuciu gwarantują najlepsze oferty.

0 0 votes
Article Rating