Widzew – Raków typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (PKO Ekstraklasa, 02.10.2022)

Na obiekt przy alei Piłsudskiego w Łodzi przyjeżdża tym razem zespół z Częstochowy. W jakich humorach podopieczni Marka Papszuna wyruszą w podróż powrotną? Widzew – Raków gdzie obejrzeć. typy i zakłady. Miłej lektury.

Widzew – Raków typy na mecz PKO Ekstraklasy

Oto jakie Widzew – Raków typy wymagają naszym skromnym zdaniem szczególnej uwagi:

Bramkowe popołudnie

Przed wrześniową przerwą reprezentacyjną oba zespoły sprawiały wrażenie ekip będących w naprawdę wysokiej formie. Łodzianie bez straty gola pokonali Cracovię oraz Stal Mielec, aplikując przy okazji dokładnie pięć goli. Popularne Medaliki wykazały się jeszcze lepszą skutecznością, gdyż Legia przyjęła od nich cztery, a Radomiak aż trzy trafienia. Rozum podpowiada jasno, że w takich okolicznościach niedzielne popołudnie przy Piłsudskiego w Łodzi musi być obfite w gole. Innej opcji nie ma.

widzew-rakow-typy

Jak już zapewne doskonale wiecie, zakłady łączone są naszą wielką słabością. Nie było ich na naszych łamach już stosunkowo długo, więc jak już nadarzyła się okazja, to nie wahaliśmy się choćby na moment.

Statystyki pokazują jasno, że Widzewiacy ustępują jedynie Górnikowi Zabrze w zestawieniu, którego głównym kryterium jest liczba egzekwowanych rzutów rożnych. Linia przynajmniej dziewięciu kornerów wespół z co najmniej dwoma trafieniami wydaje się zatem idealnym przepisem na sukces.

Bezpośrednie mecze Widzew – Raków

  • Raków – Widzew 2:2

Historia bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema drużynami jest niezwykle krótka i wyjątkowo wyrównana. Mając na uwadze formę każdego z zespołów, można chyba liczyć na pierwsze zwycięstwo. Pytanie tylko, którą ze stron będzie na nie stać.

Gdzie oglądać Widzew – Raków?

Z ogólnodostępnych informacji wynika, iż Widzew – Raków transmisja będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport 3, Canal + 4K Ultra oraz Canal + Premium.

Kiedy i o której spotkanie Widzew – Raków?

Start omawianego pojedynku zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 2 października bieżącego roku.

Fanów włoskiej ekstraklasy odsyłamy natomiast do tekstu, w których poruszaliśmy tematykę rywalizacji pomiędzy Juventusem a Bologną.