Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (4.11.2022)

Przedstawiamy wam najlepsze Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy. Warto się z nimi zapoznać przed meczem w ramach 17. kolejki Fortuna 1. ligi.

Wisła Kraków – Górnik Łęczna (4.11.2022)

Mecz Wisła Kraków – Górnik Łęczna zapewne dostarczy sporych emocji. Jak najbardziej warto poświęcić trochę czasu, by śledzić poczynania piłkarzy tych dwóch ekip. Mamy wielką nadzieję na to, że stworzą oni interesujące widowisko.

Wisła Kraków - Górnik Łęczna typy

Dotychczas lepiej spisywała się Wisła Kraków. “Biała Gwiazda” w ligowej tabeli zajmuje dziewiąte miejsce. W dorobku tego zespołu znajdują się 23 punkty. Póki co team ze stolicy Małopolski sześciokrotnie wygrywał, pięć razy dzielił się punktami z drużynami przeciwnymi, a poza tym pięciokrotnie uznawał wyższość rywali.

Na koncie Górnika Łęczna znajduje się 15 “oczek”. Z takim wynikiem łęcznianie zajmują trzynaste miejsce w tabeli Fortuna 1. ligi. Do tej pory trzykrotnie wygrywali, sześciokrotnie remisowali, a poza tym zanotowali siedem porażek.

W poprzedniej kolejce Fortuna 1. ligi Wisła Kraków pokonała Zagłębie Sosnowiec 1:0. Górnik Łęczna natomiast musiał uznać wyższość Chrobrego Głogów 0:2.

Wisła Kraków – Górnik Łęczna wyniki bezpośrednich meczów

  • Wisła Kraków – Górnik Łęczna 0:0
  • Górnik Łęczna – Wisła Kraków 1:3
  • Górnik Łęczna – Wisła Kraków 3:1
  • Wisła Kraków – Górnik Łęczna 3:2
  • Górnik Łęczna – Wisła Kraków 0:3

Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

Nasze przewidywania wskazują na to, że pojedynek w stolicy Małopolski zakończy się wygraną zespołu gospodarzy. Skąd taka prognoza? Takie Wisła Kraków – Górnik Łęczna typy motywujemy tym, że “Biała Gwiazda” okazała się lepsza od łęcznian w trzech z ostatnich pięciu spotkań.

Poza tym przeczuwamy, że w tym spotkaniu padną co najmniej trzy gole. Przynajmniej tyle bramek notowaliśmy w czterech z poprzednich pięciu pojedynków z udziałem krakowskiej Wisły. To bardzo wymowna statystyka.

Wisła Kraków – Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

Faworytem tego meczu jest Wisła Kraków. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem dotychczas “Biała Gwiazda” spisywała się znacznie lepiej niż Górnik Łęczna.

  • Wygrana Wisły Kraków: 1.82
  • Remis: 3.60 
  • Wygrana Górnika Łęczna: 4.45

Wisła Kraków – Górnik Łęczna gdzie oglądać?

Wisła Kraków zmierzy się z Górnikiem Łęczna już 4 listopada o godzinie 20:30. Wiadomo, że Wisła Kraków – Górnik Łęczna transmisja pojawi się na kanale Polsat Sport News, a także na platformie Polsat Box Go.