Wisła Płock – Legia Warszawa typy, zakłady, kursy, transmisja, gdzie oglądać mecz? (PKO Ekstraklasa, 14.10)

Najwyższy czas na kolejne emocje związane z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. Tym razem chcielibyśmy przedstawić wam bardzo interesujące Wisła Płock – Legia typy. Na co warto zwrócić uwagę w kontekście tej konfrontacji?

Wisła Płock – Legia typy na mecz PKO Ekstraklasy

W ciemno można zakładać, że konfrontacja w Płocku dostarczy niemałych emocji. Zanim wyjaśnimy Wisła Płock – Legia gdzie obejrzeć, chcielibyśmy przedstawić nasze prognozy na ten mecz. Co wydarzy się w trakcie tej potyczki?

Legia okaże się lepsza od Wisły?

Na pewno warto zarezerwować sobie czas, by śledzić pojedynek w Płocku. Choćby z uwagi na to, że zmierzą się dwa zespoły z czuba tabeli PKO Ekstraklasy. Przed tym spotkaniem zapewne wiele osób będzie skrupulatnie analizować Wisła Płock – Legia kursy. Czyniąc to, powinniście mieć na uwadze aktualną sytuację w ligowej tabeli.

Wisła Płock - Legia Warszawa typy

Legia Warszawa znajduje się w niej na fotelu wicelidera. Do tej pory “Wojskowi” odnotowali siedem zwycięstw, trzy remisy, a poza tym dwukrotnie schodzili z boiska bez dorobku punktowego. Na ich koncie znajdują się 24 “oczka”. To całkiem niezły wynik.

Trzy punkty mniej póki co wywalczyła Wisła Płock, która jeszcze jakiś czas temu znajdowała się na pierwszym miejscu w tabeli. “Nafciarze” sześć razy triumfowali, trzykrotnie dzielili się punktami z innymi drużynami, a ponadto ponieśli trzy porażki.

Co wydarzy się w spotkaniu Wisły z Legią? Nasze przeczucia wskazują na zwycięstwo drużyny ze stolicy. Takie Wisła Płock – Legia typy motywujemy tym, że “Wojskowi” wygrywali w trzech z ostatnich czterech pojedynków z “Nafciarzami”.

Poza tym uważamy, że Legia zdobędzie przynajmniej jednego gola. Co najmniej raz zawodnicy warszawskiej drużyny wpisywali się na listę strzelców w czterech z poprzednich pięciu bezpośrednich starć z płocczanami.

Bezpośrednie mecze Wisła Płock – Legia

  • Wisła Płock – Legia 1:0
  • Legia – Wisła Płock 1:0
  • Legia – Wisła Płock 5:2

Poprzedni mecz Wisły Płock z Legią Warszawa miał miejsce 12 grudnia 2021 roku. Wówczas “Nafciarze” triumfowali 1:0.

Gdzie obejrzeć Wisła Płock – Legia Warszawa?

Chcesz oglądać ten mecz? Wisła Płock – Legia transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra, a także na platformie Canal+ online.

Oto termin Wisła Płock – Legia

To spotkanie zostanie rozegrane 14 października 2022 roku. Początek o 20:30.