Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (28.10.2022)

Po raz kolejny zaglądamy do Fortuna 1. Ligi. Tym razem na tapet bierzemy interesujące Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków typy. 

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków (28.10.2022)

Starcie Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków powinno dostarczyć wielu emocji. Uważamy tak choćby z uwagi na to, że te dwie ekipy do tej pory prezentowały zbliżony poziom sportowy.

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków typy

Zagłębie jest dziewiątą siłą Fortuna 1. Ligi. Póki co ten zespół wywalczył 21 punktów. Na ten dorobek złożyło się pięć zwycięstw, sześć remisów, a także cztery porażki. Drużyna ze Sosnowca strzeliła 18 goli, tracąc przy tym 17 bramek.

A jak wygląda sytuacja Wisły Kraków? Ta ekipa wywalczyła “oczko” mniej. Z dorobkiem 20 punktów “Biała Gwiazda” zajmuje jedenaste miejsce w tabeli pierwszej ligi. Pięciokrotnie wygrywała, a poza tym zaliczyła po pięć remisów i porażek. Bilans bramkowy to 20:18.

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków wyniki bezpośrednich meczów

  • Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 2:2
  • Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 2:1
  • Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 4:3
  • Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 1:3
  • Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec 2:2

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków typy bukmacherskie

Na jakie Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków typy warto zwrócić uwagę? Naszym zdaniem można zakładać, że ten pojedynek zakończy się rezultatem remisowym.

Podsuwając taką prognozę, uwzględniliśmy choćby to, że aż cztery poprzednie mecze Wisły kończyły się remisami (regulaminowy czas gry). W przypadku Zagłębia podział punktów miał miejsce w trzech z poprzednich pięciu spotkań.

Ponadto przewidujemy, że gole padną z obu stron. To dlatego, że piłkarze obu drużyn zdobywali bramki w pięciu poprzednich bezpośrednich starciach Zagłębia Sosnowiec i Wisły Kraków.

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków kursy bukmacherskie

Bukmacherzy mają spory problem ze wskazaniem faworyta tej konfrontacji, ale nic w tym dziwnego. To dwie drużyny o zbliżonym potencjale, więc wynik powinien oscylować w granicach remisu. My przewidujemy właśnie podział punktów.

  • Wygrana Zagłębia Sosnowiec: 2,70
  • Remis: 3,20
  • Wygrana Wisły Kraków: 2,55

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków gdzie oglądać?

Mamy dobrą informację dla wszystkich kibiców. Prowadzona będzie Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków transmisja telewizyjna. Przekaz live pojawi się na kanale Polsat Sport Extra.

Mecz w Sosnowcu odbędzie się 28 października 2022 roku. Początek zmagań o 20:30.