Złota Piłka 2022 gdzie oglądać? Transmisja i stream online za darmo, o której?

O której Złota Piłka 2022? Gdzie oglądać transmisję? Czy będzie stream online za darmo? Wszelkie odpowiedzi na temat Ballon d'Or 2022 znajdziesz w naszym tekście.

Złota Piłka gdzie oglądać transmisję i stream online za darmo?

Już w poniedziałek, 17 października 2022 roku poznamy zwycięzcę tegorocznej Złotej Piłki. O której gala? O godzinie 20:30. Czy będzie z wydarzenia Złota Piłka transmisja i stream online za darmo? Jak najbardziej.

Ceremonię wręczenia Złotej Piłki pokażą stacje TVP Sport i Polsat Sport. Złota Piłka stream online dostępny będzie w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Złota piłka gdzie oglądać

Wielu kibiców zadaje sobie pytanie, kto zdobędzie Złotą Piłkę? Wyniki nie powinny być raczej zaskakujące i według większości ekspertów przeważa opinia, że powędruje ona do rąk Karima Benzemy. Wysoko, prawdopodobnie na drugim miejscu, sklasyfikowany zostanie kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.

Jeżeli nie będzie niespodzianki, to Ballon d'Or 2022 odbierze Karim Benzema. Choć ostatnia edycja Złotej Piłki pokazała, że wszystko jest możliwe. Wówczas spekulowano, że trafi do Lewandowskiego, a nagrodę odebrał… Lionel Messi.

  • Gdzie oglądać galę Złotej Piłki? TVP Sport, Polsat Sport, sport.tvp.pl, aplikacja mobilna TVP Sport
  • O której wręczenie Złotej Piłki? O godzinie 20:30.