Fręch – Zhang typy, kiedy, o której, gdzie transmisja? (Roland Garros 2023)

Magdalena Fręch bez kwalifikacji znalazła się w drabince Roland Garros 2023. Fręch rozpocznie wielkoszlemowy turniej od konfrontacji przeciwko Shuai Zhang. Polka będzie faworytką. Zobacz nasze Fręch – Zhang typy i dowiedz się kiedy, o której mecz oraz gdzie oglądać.

Magdalena Fręch – Shuai Zhang typy i kursy (Roland Garros 2023)

Przed Magdaleną Fręch duże wyzwanie, a więc Roland Garros 2023. To na takich turniejach zyskuje się sławę. Choć Polka jest zdecydowaną faworytką, co pokazują także nasze Fręch – Zhang typy bukmacherskie, to jej rywalki – Chinki Zhang na pewno nie można lekceważyć. To 30. rakieta świata, której co prawda w ostatnim czasie wybitnie nie idzie, ale kiedyś musi się przełamać. Oby nie tym razem. Zhang przegrała każdy ze swoich siedmiu ostatnich meczów, a na kortach ziemnych rozegrała w tym sezonie dopiero dwa spotkania. Porażki z przeciętnymi rywalkami sprawiły, że to Magdalena Fręch jest faworytką. Uważamy, że słusznie.

Fręch - Zhang typy
Icon Sport

Magdalena Fręch ma za sobą stosunkowo udane turnieje na mączce w Madrycie i Rzymie, gdzie docierała do 1/32 finału. Teraz powinna przekuć dobrą formę na Roland Garros 2023. Stawiamy zakład na jej wygraną, a nasze drugie Fręch – Zhang typy to dokładny wynik 2:1. Chinka może się postawić.

Kiedy gra Fręch w pierwszej rundzie Roland Garros 2023?

Wiemy kiedy gra Fręch. Mecz zostanie rozegrany 28 maja 2023 roku o 11.

Gdzie oglądać mecz Fręch – Zhang? Transmisja na żywo

Z meczu Fręch – Zhang transmisja na Eurosporcie, a dodatkowo darmowa transmisja online we Fortunie. Wymagana jest rejestracja konta.

Oglądaj tutaj